Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy pink kabátot befestek...

Ha egy pink kabátot befestek fekete ruhafestékkel, akkor tiszta fekete vagy bordó lesz?

Figyelt kérdés
Jó a szabása,csak a színével nem vagyok kibékülve...

2012. szept. 17. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer befestettem egy rózsaszín táskámat fekete ruhafestékkel és úgy nézett ki mintha penészes lenne olyan se szürke se fekete se rózsaszín.. undorító színe volt..
2012. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

fuhh...az gáz,sejtem milyen szín...:S

el akartam adni ezt a kabátot,de most,hogy felpróbáltam olyan jó a szabása...sajnálom.

lehet megválok tőle,de előbb elviszem egy varrónőhöz lekopíroztatni :D

2012. szept. 17. 18:52
 3/6 anonim válasza:
lehet az előző válaszoló nem vizezte be előtte, elvileg be kellene rendesen fognia
2012. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hogy kell kabátot befesteni? Nagyon szeretem az egyik fekete kabátom, de kiszívta a nap és befesteném újra feketére, csak nem tudom hogyan és mivel. Ti hogy csináltátok?
2012. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi

Kipróbálom előtte az áztatást,de lehet "szakemberre" bízom.Láttam valahol iírva,hogy csinálnak ilyet.

Utolsó: Ha olyan színűre szeretnéd,amilyen eredetileg,akkor egyszerű:

veszel háztartási boltban ruhafestéket(pl Columbus-egyébként rajta van a használati útmutató)odateszel vizet főni,bele a port,majd a ruhát és főzöd-azt hiszem 30percig.Egyébként rá van írva h egy tasak kb hány deka ruhához elég,de szerintem egy tasak bőven elég,mert én pl egy nadrághoz vettem anno szürke feséket és a súlyának megfelelő,2 tasakal tettem oda,az ezüstszürke festék szinte feketére fogta be jb 3 perc alatt...kifehérítőztem,majd másodszorra kb egy negyed tasakkal tettem oda,kb 5percre és még így is sötétnek találtam.Ja ami kimaradt,a vízbe sőt is kell tenni,kb egy marékal és célszerű utána ecettel átmosni a ruhát hogy fixálja...(egyébként nem kopik jobban a színe,mint a boltban vett cuccoké)

Minden jót

2012. nov. 14. 14:13
 6/6 A kérdező kommentje:
*sót
2012. nov. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!