Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor boldogabb...

Szerintetek mikor boldogabb egy ember?

Figyelt kérdés
Az útja végén, mikor már elérte a céljait, vagy útközben, a céljai elérései közben?
2013. febr. 20. 08:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert lehet, hogy mikor már elérte céljait, már semmi nincsen amit várhatna, már nincsen motiváció az életében. amíg pedig harcol értük, addig izgalmakban van része, igaz ez lehet jó is, rossz is.
2013. febr. 20. 08:54
 2/5 anonim válasza:
Szerintem útközben, mikor már érzi, hogy egyre közelebb kerül a céljához. :)
2013. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Útközben
2013. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én akkor ha elértem a célomat. Maga a cél elérése és az hogy meg tudom(tam) csinálni adja a boldogság érzését.
2013. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkét esetben. A cél elérésének pillanatát a hozzá vezető út teszi naggyá. Miután az elért cél okozta győzelmi mámor elmúlik, az ember általában újabb célt tűz ki maga elé, vagy nagyon gyakran az elért cél magában hordoz egy újabb célt. Pl. megszületett a gyereked, juhé, de egyben előállt a következő cél: a felnevelése...
2013. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!