Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes néha tudatosan váltani...

Érdemes néha tudatosan váltani az ismerőseinket?

Figyelt kérdés

Nem szó szerinti váltásra gondolok, hanem arra, hogy azokkal az alakokkal akik csak rám voltak akaszkodva és nem igazi barátok megszakítom az élő és virtuális kapcsolatot is, és új ismerősökbe nagyobb energiát fektetek, ezzel kicsit frissítem a dolgokat.


Vagy ez normál esetben véletlenszerű?

Mi a véleményetek?


2013. febr. 21. 07:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Másik, h új emberekkel új lehetőségeket kapsz, új világokat ismersz meg.
2013. febr. 21. 08:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez így egészséges, ahogy írod. Egy idő után kifogy mindenki (én is) az izgalmas témákból, így kell az újdonság. Aztán később vissza szoktam térni. Nem mindig.
2013. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szvsz mindig érdemes új barátokat szerezni. :)
2013. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Régen rossz ha az ember érdek alapján válogatja meg az ismerőseit, kitől mit várhat alapon. Számomra ennél undorítóbb dolog kevés létezik és mélyen elítélem azt az embert aki erre játszik...

Egyformán megbecsülöm minden ismerősömet és büszke vagyok rájuk. Aki státuszból szerzi és váltogatja őket annak meg úgy kell.

Mi az, hogy rád akaszkodva?? Arra lehet ráakaszkodni aki hagyja magát de én az ilyet sem törlöm mert attól még ismerem, hogy nem jó barát.

2013. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az érdekből rám akaszkodós emberek egy idő után maguktól elmaradnak, de akiről tudom, hogy csak érdekből akaszkodik rám, azzal amúgy sem erőltetem a kapcsolattartást sem személyesen, sem pedig virtuálisan.

Én mindig csak azokkal az emberekkel szorgalmazom a kapcsolattartást, akikkel a kapcsolat érdek nélküli, magyarán szólva őszinte.

2013. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Tudatosan kell az ismerőseidet megválogatni, hiszen a családodat nem tudod.;)
2013. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!