Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapest, VII. Dembinszky...

Budapest, VII. Dembinszky utca jó környék?

Figyelt kérdés
Albérleteket nézegetek, és mivel nem vagyok túl ismerős Budapesten, szeretném elkerülni, hogy a 'gettóba' költözzek. VIII. kerület alapból kilőve. A pesti oldalon mellyek azok a kerületrészek ahol jó viszonylag a közbiztonság, nem szúrnak le éjszaka, csak csekély valószínűséggel stb.
2013. febr. 21. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd minden kerületnek vannak jó és rossz részei.A 8.-at se kéne leirni egyböl mert pl a József krt.-tal semmi gond.Mielött kiveszel egy albérletet tájékozódj a szomszédokról nézd meg a postaládán a neveket.A ládák állapota is sokat elárul az ott lakókról.A Dembinszky u.nem rossz környék,nekem van egy albérletem a Murányi sarkán ezért ajánlom.
2013. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zabmester ***** válasza:
Én laktam arrafelé, szerettem. Sőt, nekem úgy összességében nagyon a szívemhez nőtt a VII. kerület, ott laktam, amikor Pestre költöztem, jó emlékek kötnek oda. Tervezek visszamenni pár éven belül, ha tehetem, most is erre a környékre megyek. Egyébként való igaz, hogy a VIII. kerület sem teljes egészében gettó, mint ahogy azért a VII.-nek is van azért olyan része, ahova én se költöznék, bármennyire is elfogult vagyok :) Persze ha az ember úgy keres albérletet, hogy nem él az adott városban, akkor nehezebb tájékozódni, hol érdemes keresgélni, és melyik részeket kell elkerülni.
2013. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!