Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A 8. kerületben a Népszínház...

A 8. kerületben a Népszínház utca Blaha felőli szakasza mennyire durva környék?

Figyelt kérdés

Oda fogok járni egyetemre és eddig nem sok jót hallottam a 8.kerületről sajnos.Az én tudomásom szerint a belsőbb részek (lujza,dobozi,dankó,diósszegi utcák) a vadabbak.

Önvédelmi technikák és valami önvédelmi eszköz birtokában kibírható?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. dec. 14. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor Bánkira mész? Üdv, én is ott tanulok. Ha az ember határozottan és gyorsan átmegy és nem flangál, akkor nem nagyon lehet gond, és persze este még gyorsabban. Inkább a belsőbb utcák a rosszak, ahol nincs sok ember, ott segítséget se hívhatsz. De a Népszínház elején van a suli szal az még bőven jó.
2012. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne szard magad össze. Hetente végigmegyek a Lujza utcán, de még egyszer sem kötöttek belém (átlagos, fehérbőrű nő vagyok, szemmel láthatóan jól szituált, de azért ékszerekkel/okostelefonnal nem hivalkodok, de az ilyesmi a város többi részén sem ajánlott.)
2012. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem "szarom" össze magam,csak szeretném tudni,hogy mire számítsak :D

Amúgy meg sajnos engem megtalál a baj..nemtudom..lehet,hogy olyan üthető fejem van :D

Ha meg sem mukkanok és nem is nézelődöm akk is megtalálnak néha :S

2012. dec. 14. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen a suli végül? Hogy tetszik a környék?
2013. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Az egy borzalmas hely. A google mapsen is ott egy hányás a suli mellett, ez mindent elmond.
2013. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez még semmit sem mond el.

Mocsok pest elég sok részén van, sőt nem csak pesten máshol is. Külföldön is találkoztam már hányással és hozzáteszem egy eléggé jó környéken.

2013. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!