Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Japán kultúra iránt érdeklődők...

Japán kultúra iránt érdeklődők? ^^

Figyelt kérdés
Szívesen barátkoznék olyanokkal,akik szeretik a japán kultúrát,nyelvet,animéket^^ Kit,miért érdekel Japán? 19/L

2013. febr. 22. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nagyon szeretem Japánt :) igazából minden érdekel az országgal kapcsolatban. A régi Japán és a modern Japán egyaránt. Építészet, történelem, növény/állatvilág, technika, művészetek, zene (modern/tradicionális), divat, maguk a japán emberek :). A nyelvük szerintem az egyik leggyönyörűbb, tanulom is majd' 2 éve. Animéket nézek, bár nem sűrűn (évente 4-et megnézek és ennyi) ami érdekel azt megnézem :) Engem minden ország kultúrája nagyon érdekel, de Japán elég kiemelkedő helyen van nálam.

16/L

2013. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 QueenRavenna ***** válasza:

(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)


Jelen vagyunk!

2013. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én is bátran jelentkezem :) egy ideje passziòmá vált a kimonó varrás (igazából még csak 1et készítettem magamnak) 20/L
2013. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is , bár erősen az anime fele érdekel , de tervezek japán nyaralást suli befejeztével stb :D 19/f
2013. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ó,köszönöm h ennyien írtatok:))
2013. febr. 23. 17:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Jelen :D Engem az anime vezetett rá a japán kultúra kedvelésére. Nem tudom miért, de egyszerűen kedvelek mindent ami japánhoz kapcsolódik. Az emberek mentalitása, a művészetek (harcművészetek is) az a magas technológiai fejlettség ami ott van, egy szóval minden :D
2013. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
szia! én is ilyen vagyok :) valamiért megragadott az egész japán kultúra. főleg az régi dolgai tetszenek, a szamurájoktól a gésákig, a lakberendezés( [link] ) bonsai fák, a gyönyörű kertek, az írás (néha még énis festegetek kanjikat), a pálcával evés, buddhista világnézet, zöldtea ivászat, harcművészetek (pl. aikido), zene, festészet-művészet, a sok rizspapír egyszerűen MINDEN :D remélem nem növöm ki 18/F
2013. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Nana99 válasza:

Én is itt vagyok... :) Engem is érdekel mindez, de japánul hol tudsz tanulni, mert én nem találok tanárt?(!)

Amúgymeg minden érdekel japánnal kapcsolatban, de főleg a kultúráért vagyok oda:D

2013. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szia! Nálam a japán-őrület szintén az animékből ered. :D Ezért is kezdtem el tanulni a nyelvet, aztán annyira beleszerettem, hogy észre se vettem hogy már 2 polcom tele lett japánról szóló könyvekkel. :D 18/L
2013. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretem Japánt minden abszurditásával és hülyeségével együtt. 6 éve tanulok japánul, egyedül, itthon, az interneten,és decemberben voltam N3-on vizsgázni. Ha érdekel milyen oldalakat használok és néhány jó tanács a nyelvtanulással kapcsolatban, nyugodtan írj rám! :) Én is nagyon szívesen barátkoznék hasonló érdekeltségűekkel!
2013. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!