Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megkérdeztem mi a véleményetek...

Megkérdeztem mi a véleményetek az index-es cikkről, és a kuruc. Info -ról?

Figyelt kérdés

[link]


Ne olyat válaszoljatok nekem, hogy 2hazuggság" "rásszisták!", hanem észérveket, ha vannak egyáltalán.


Amúgy nem szeretem a kuruc.info-t kiffejezetten, túl sok a zsidózás ott. Viszont sokkal életszerűbbek és hihetőbbek és valósabbak a cigányokkal kapcsolatos cikkeik.


Míg az indexen meg a tv-ben mindig eltitkolják szinte, ha az elkövető cigány. Akkor kell hazudozni a nyilvánvalóról, ha van vaj az ember füle mögött.

És ugye a TV-nek az újságoknak mi hasznuk lenne abból, ha elhallgatják az igazságot? Hát értelemszerűen az, hogy meg vannak kenve vagy be vannak fenyítve.

biztos vagyok benne, hogy ha egy náci párt lenne hatalmon, akkor az ilyen újságok és tvadók nyomatnák a legjobban a fajgyűlöletet.


2009. szept. 9. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
hogy az ő nyelvezetükkel válaszoljak: a kurucinfo egy szennylap
2009. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én előbb olvastam az index cikket, függetlenül a kuruc.info-tól. Hadd ne mondjam, hogy végig röhögtem az egészet, hogy újságíróként hogy tudnak ennyi marhaságot összehordani. Az egész index cikk nem más, mosdatás és félrebeszélés.

A kuruc.info-t nem mondanám, hogy nem szeretem, de nekem tényleg túl radikális. Viszont legalább többször írnak igazat, mint bármelyik más média, és valóban szókimondóak, nem takargatnak tényeket.

2009. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szoktam olvasni, Indexet is, Kurucot is. Mindkét oldal cikkeit egy csipet sóval szoktam kezelni, de ezerszer inkább a Kuruc keresetlen, de következetes és őszinte zsidózása-cigányozása (mellesleg kivétel nélkül minden ilyen esetben kihangsúlyozzák, hogy nem a tisztességes, igyekvő cigány, és nem is magyarokkal békében élni vágyó, egyszerű zsidó emberekkel van a bajuk, hanem a deviáns és bűnöző cigánysággal, valamint az országot megnyomorító nagytőkés, cionista lobbival), mint az Index gátlástalan fajvédelme (kurucos kifejezés, de én sem tudok rá jobb szót), meg az undorító csúsztatásai és kettős mércéi, amelyekkel a cigányok ámokfutásait próbálják takargatni. Oké, ne cigányozzunk, ha bűnelkövetésről van szó, de akkor ne cigányozzunk olyankor sem, amikor őket éri valamely sérelem, ne fasisztázzunk, náccizzunk, emlegessünk rasszista indítékokat (pl. az utóbbi hónapok cigánygyilkosságaiban) addig, amíg a bíróság ezt bizonyítottnak nem ítéli. Míg a fentiek nem valósulnak meg, nem tudom független és mértékadó oldalnak elkönyvelni az Indexet, és inkább a Kuruc.infó felé hajlok. Üdv! Zsoel (26)
2009. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
első válaszoló: és miért tartod szennylapnak? írtam ,h ez kevés ez nem vélemény, ez csak duma. indokold.
2009. szept. 9. 19:20
 5/12 A kérdező kommentje:

kurucon neke mtleg a sok zsidózás a zavaró. nincs velük semmi bajom. a cigányozűs más dolog,. Igazából azért nem olvasom gyakran, mert szeretnék nyugodt maradni.

Indexen is inkűbb a tudományos meg alap cikkeket szeretem jobban. Amikor a cigányozás előjön, akkor viszont felbszom az agyam a plafonra, mert egyszerűen elképesztő, hogy folyamatosan a seggket nyalják mindenhol a médiában, de fordítva alig van valami. Olaszliszkát is azé nem tusolták el, mert azt már nem lehetett.

2009. szept. 9. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
A kuruc.info undorító. Ha lenne is benne igazság, nem érdekel, elveszti jelentőségét, mert elnyomja a zsidózás és az egész hangvétel miatti undor. Leghányingert keltőbb az, hoyg azt terjesztik, hogy csak cigányok követnek el nők elleni erőszakot, fehér férfiak nem. Sajnos ez szemenszedett hazugság. Legalább írnák azt, hogy nőt megütni cigányos viselkedés, hátha az elijesztene párat ettől a viselkedéstől. De nem, semmi törekvést nem látok arra, hoyg valóban neveljék az őket követő tahókat. Stílusuk gusztustalan, feleslegesen provokatív. Ugyanúgy ferdítenek, mint a központi híradás, ha nem jobban.
2009. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Kedves kérdező, az első válaszoló a mai átlagember mintapéldája!

Nincs neki egyetlen észérve sem, csak betanult formulákat ismételget, mágikusan megtanult szavakat, amiket élete végéig skandál! Észérve, ellenérve nincs! Ha leírod neki ugyanezt, akkor sincs neki! Egyszerűen nincs! Meg kell érteni, az ilyen embereknek általában nincs agya! Kár magyaráznod nekik! Ha egyszer nincs agya, akkor hogyan érthetné meg hogy nincs? Nincs mivel felfognia, hogy nincs agya! Ilyen egyszerű.

Én csak azt fájlalom, hogy ilyyen nívón álló emberek is szavazati joggal élhetnek.

2009. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

kuruc.info roxxx.

valaki kiszedhetné a zabszemet a seggükből, szánalmasak. :)

2009. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"A kuruc.info undorító. Ha lenne is benne..." hozzászóló:

azzal egyetértek, hogy sok a zsidózás meg cigányozás meg hasonló benne, ez zavar engem is. De ettől függetlenül tényleg van amiben messzemenően igazabbat írnak mint az index vagy a tv pl. Kimondják azt amit más nem mer.


A gond mint írtam, hogy mindneki valamelyik oldalra áll, de 150%-osan. Nincs olyan médiánk, aki totálisan pártatlan lenne és kizárólag a nyers igazság érdekli őket.

De azt a véleményem tartom, hogy az index cigányos "tévhites" cikkei nagyon elcseszettek.

2009. szept. 9. 21:55
 10/12 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, az első válaszoló a mai átlagember..."

igen valóban.

Én inteligensnek tartom magam, ha nem is iqbajnoknak, de nem agyhalottnak. Ebből kifolyólag amikor elképzelem hogyan vezetnék egy kampányt, hogyan vezetném az országot. (igazságosan, minden szép és jó lenne, stb gondolatok), akkor elgondolkodom azon is, hogy ezt pont a nép akadályozná meg a hülyeségével.

A mai átlagembereket nem megnyerni kell egy kampány alkalmával jól kidolgozott stratégiával, hanem gyakorlatilag programozzák őket.

Ahogy fent is mondtad, van aki kapásból bevágja a szövegét, amit gyak beléprogramoztak. A Tv-Rádió és egyéb médiákon keresztül.


Megfigyeltétek, hogy a politika képes szinte csak arra, hogy egy egész országot fordítson egymással szembe? Vagy országokat egymással szembe. Pedig csak 1-2politikusnak van baja egymással.

elkanyarodtam a témától, sry:)

2009. szept. 9. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!