Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Origo.hu vs Index.hu? Melyik?...

Origo.hu vs Index.hu? Melyik? Mindkettő vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Főiskolás fiatal vagyok, kezdenek érdekelni az élet "komolyabb" dolgai is. A problémám az, hogy nem tudom, hol keressek megbízható, hiteles híranyagot. Leginkább netezni szoktam, szóval tv-s híradók alapból kiesnek (meg persze vannak fenntartásaim az RTL meg Tv2es hírekkel kapcsolatban). Szóval e között a két oldal között vacilálok. Szerintetek? Melyik a megbízhatóbb/hitelesebb? Tehát melyik nem hazudik, mint a tv? Vagy ezek is felejtősek?
2010. jan. 22. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
kuruc.info
2010. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

vmilyen szinten mindegyik hazudik. akár akaratlanul is. hall vmit és rögtön hírt csinál belőle. másnap pedig megcáfolja.

sztem olvasd mind2-t, kb egykategória.

2010. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
kuruc.info
2010. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
minél több forrásból tájékozódj,ne egy helyről és kész!ugyanúgy olvasd el a kurucot,az origot,barikádot,indexet és félúton megvan a tiszta kép.
2010. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Sztem a kurucot hagyd a fenébe, azok még a tv2nél is rosszabbak, mert utána sem néznek a hír valóságának, vagy hogy egyáltalán történt-e valami hasonló legalább, ha valami jó kis zsidós sztorit írhatnak hozzá. Ha valaki beküldené, néhány témához illő képpel, hogy a zsidók azt tervezik, hogy a Marsra telepítenek minket 2012ben és ott fogunk nekik sót bányászni, hogy jól éljenek, még azt is kiraknák, a helyesírási hibák kijavítása után.


Többször leégették már magukat, a negatív csúcs az volt, mikor valaki küldött nekik egy fotót, hogy na ez volt az egyetemi lövöldöző, ők meg ki is rakták, hogy ez a gyilkos. Persze a szerencsétlennek köze sem volt hozzá.

2010. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
13:14 elég vicces az egyetlen oylan oldalt szidni ami mindig ad forrást a cikkhez/hírhez..
2010. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kuruc-ot és/vagy barikádot elvből NEM!!!
2010. jan. 22. 17:20
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha elveid vannak, akkor ne tájékozódj annyit inkább.
2010. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés?
2010. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
8%
kuruc.info barikad.hu
2010. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!