Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kőszívű ember fiai olvasó napló?

Kőszívű ember fiai olvasó napló?

Figyelt kérdés
kerestem sok helyen de sehol nem találom ha tudja valaki küldenétek linket?? Sürgősen kéne nagyon mert ezen múlik hogy megbukok-e..
2013. febr. 23. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen iskolában tanulsz, ahol február végén, március elején már eldől, hogy meg fogsz bukni, ha nincs kész az olvasónapló?


Szerintem nem is kerested, mert én rákerestem, és teljesen hihetetlen, de ELSŐ találat az olvasónapló! És nem vittem túlzásba a keresést, mert csak ennyit írtam be "kőszívű ember fiai olvasónapló"... Anyu még törli a popsid, vagy megy már egyedül? :P


De lásd, kivel van dolgod, lehet meghaladja az értelmi képességedet hogy rákeress az instrukcióim alapján, itt a link, talán képes vagy kattintani egyet :P


[link]


Aztán mars másolni a füzetbe, büdös lusta disznó!!!

2013. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olyan iskolába tanulok ahol sok egyesem van és 4 jegyet kapunk erre és ha ezt elrontom javítani sokat nem tudok már..

elég sok helyen kerestem de az egészet sehol nem találtam meg egyben, nem tehetek róla.. Bármilyen hihetetlen megy egyedül:P

Nem biztos hogy sikerül rákattintani segítenél?:D

Azért köszi és nem vagyok büdös disznó;)

2013. febr. 23. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

"Olyan iskolába tanulok ahol sok egyesem van..."


Az igen :D. Fogd az iskolára, hogy sok egyesed van :D. Mit képzelnek magukról a tanárok, valamit nem tanulsz meg vagy nem csinálod meg és egyest adnak. Még ilyet, ki hallott már erről? :P Az a sok egyes nem úgy gyűlt össze, hogy büdös lusta disznó voltál? :D


Nyilván ha törött lábbal fekszel a kórházban, vagy egyéb egészségügyi probléma miatt nem tudtál készülni, nos, akkor jegyhiányod lenne, és érthető lenne, hogy erre 4 jegyet kapsz, hogy legyen jegyed és ne kelljen különbözeti vizsgát tenned. De a sok egyesre nem ad választ :P.

2013. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
beteg voltam több hétig aztán egyből megíratta velem a dogát és nem fogatta el h nem voltam és még a házimra is egyest adott mert nem volt kész 3 hét hiányzás után..
2013. febr. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!