Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek tőle, mert ijesztően...

Félek tőle, mert ijesztően néz ki? Van ilyen ember a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Van 1 srác,aki ha rámnéz,akkor megijedek tőle.

Nem azért mert csúnya,hanem mert olyan mintha gyilkolni készülne..


2013. febr. 25. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyen emberekkel mar en.is talalkoztam,s az erzeseimre.hallgatva odébb álltam.i
2013. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Állítólag én is ilyen vagyok :D

De szerencsére a férjek gyöngye vagyok, aki rajong a kislányaiért és imád főzni :)

2013. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm a válaszokat.

Nem igen tudtam olyat linkelni,csak úgy a szemet tudtam,hogy így ahogy rámnéz,és egyből az jön rám,hogy mit ártottam a világnak. Nem kifejezetten csúnya,csak olyan, furán ijesztően néz,mint aki haragszik egy másik emberre.

2013. febr. 25. 10:47
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát, ezen a képen a srác inkább elgodolkodva néz szerintem, nem pedig haragosan.Számomra abszolút nem ijesztő.Bár nyilván ahány ember, annyi képpen gondolja...

Rám is sokszor mondták már, hogy csúnyán nézek, rám kérdeztek, miért nézek olyan "gonoszul"?Ezen eléggé el is csodálkoztam, mert amikor megkérdezték, teljesen nyugodt voltam és semmi rossz dolog nem járt a fejemben, nem haragudtam senkire.Az arc,a tekintet néha eléggé megtévesztő lehet.

2013. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem sikerült olyan képet kifognom:D A szemét meg nem merem kivágni képről,mert hátha felismerné.

Aztán azért nem szeretném,hogy balhé legyen.

Ő is olyan 'haragszom' tekintettel néz,csak hírtelen mikor odapillanatasz és mélyen belenézel a szemébe,akkor ijesztő elsőre,hogy jézusom..

Valószínűleg ilyen az alap nézése.

2013. febr. 25. 11:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha ki'bámul' a buszablakon,vagy valaki mást néz,akkor úgy nem. De ha pont arra pillanatasz oda,hogy a tekintetetek összetalálkozik,úgy egy kicsit félelmetes.
2013. febr. 25. 11:29
 7/15 anonim ***** válasza:
A múltkor együtt voltam a liftben Matolcsyval, az volt az érzésem hogy ha háttal áll is, akkor is engem néz. Ijesztő volt.
2013. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hátán is van szeme, mint az egyik volt tanáromnak.
2013. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaaa:D az én tanáromnak is van a hátán szeme:D Vagyis magáról azt vallja,nem lehet puskázni,mert hátra fele lát:'D
2013. febr. 25. 12:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs,de én szívesen ismerkednék ilyen emberekkel:D
2013. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!