Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lassan 18 éves leszek és...

Lassan 18 éves leszek és apámék nem akarnak venni nekem kocsit, pedig megígérték. Mit tehetnék, hogy megkapjam?

Figyelt kérdés
Igazán megérdemelném már azt a kocsit.Én nagyon sokat segítek nekik házimunkában és kitűnő tanuló vagyok, így végzős évembe is és az érettségi is nagyon jól fog sikerülni.És régebben eléggé el voltam kényeztetve, mindenfélével, most már nem...

2013. febr. 26. 22:17
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Óóóóó adná jó ég ennyi bajom legyen! ... vagy adná inkább azoknak, akik veled egykorúak, hogy ennyi bajuk legyen!
2013. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
first world problems are the toughest
2013. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 27 éves leszek és apámék nem akarnak nekem kocsit venni pedig már dolgozom is.
2013. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
94%
21 évesen még mindig nem kaptam a szüleimtől semmit, mindig én tartottam el őket 16 éves korom óta. Mikor kapok már tőlük egy kocsit? Igazán megérdemlem :D
2013. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez polgárpukkasztás. Vagy tényleg egy elkényeztetett hülyegyerek, szót sem érdemel az ilyen.
2013. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
te azt hitted, hogy erre a kérdésedre választ is fogsz kapni? :)
2013. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezer oka lehet annak, hogy nem kaptad meg. Megváltozott az anyagi helyzetetek, úgy látják nem érdemled meg, nem vagy rá érett.
2013. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
"régebben eléggé el voltam kényeztetve, mindenfélével, most már nem..." Ez a kedvenc részem!!! HAHAHA
2013. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán tudsz is vezetni? Mert az csak egy dolog hogy megvan a jogsid. A fenntartását kifogja fizetni? Az sem olcsó. Egyáltalán van rá pénzük? Egyáltalán tudsz te mindenről hogy anyagilag mennyire engedhetik meg maguknak hogy csak úgy kapsz egy autót? Lehet hogy meglepinek szánják az érettségidre, de az is lehet hogy nem kapod meg mert nem telik rá.

Ebbe a világba már nem érdemes nagyon előre tervezni, az ember bármikor elveszítheti a munkáját.

Sőt én sem kaptam autót, mert minek az. Apámét használjuk közösen, hétvégén elvihetem, vagy ha őt kell elvinni valahová és ráérek. Én már dolgozom is de még nem kerestem annyit hogy tudjak venni.

Ha annyira kell menjél el dolgozni és vegyél magadnak.

2013. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Leérettségizel és dolgozz majd a suli mellett, sokan csinálják és gyűjtsd össze rá a pénzt és vegyél magadnak. Vagy örök életre azt várnád, hogy továbbra is a szüleid tartsanak el felnőtt létedre? Nem nekik tanultál, hanem magadnak, ez volt a dolgod.
2013. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!