Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magam?

Hogyan védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben amikor az új sulimba kerültünk a barátnőmmel akkor nagyon sok bukott gyerek került az osztályba (kilencedik) vagy hárman már 18 évesek is elmúltak. Mondanom sem kell, mind cigány. Az egyik egy nagyon igénytelen, zsíros hajú, büdös, undorító, nagyon ronda cigánylány és kitaláltunk neki egy becenevet ami amúgy véletlenül jött és kb kétszer mondtuk ezt. Ma(!) fél évvel később... valahonnan a fülébe jutott (gondolom, hogy ki volt) és elkezdett visítozni egy másik cigány csajjal. Tudniillik, hogy nagyon nem szeretem a cigányokat. Kíváncsi vagyok, hogy holnap hogy fognak viselkedni vagy valami, gondolom az elkövetkező pár napban várhatóak a beszólások meg ilyenek, ha beköpnek osztályfőnöknek akkor ő is fog jönni ordibálni meg ilyenek. Hogyha valamilyen veszekedésre kerül sor, akkor mit kell mondani? Vagy ne figyeljek rájuk? De akkor meg elkezdik mondani a hülyeségeiket. Hogyan legyek határozott? Régen minden veszekedésnél hagytam magam és most, hogy új helyre kerültem szeretném ha nem úgy ismernének meg. Ez talán egy olyan alkalom lehetne ahol megmutathatnám, hogy nem vagyok olyan akivel azt lehet csinálni amit akarnak. És hogyha osztályfőnök leordít meg ilyenek, akkor mit mondjak neki? Szeretnék kiállni magamért, mert eddig sosem tettem.

15/L



2013. febr. 27. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
A cigányokkal nagyon, nagyon óvatosan. Kiszámíthatatlanok a családi helyzet és a műveletlenség miatt. Nem tudhatod, hogy fognak reagálni. Okot se kell adnod és beléd kötnek. Ha okot adsz, akkor duplán. Ezek állatok. Az okos ember KIKERÜLI őket. Mit érdekel, hogy egy utolsó szaros társadalmi söpredék mit gondol rólad?
2013. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem csak róluk van szó, hanem a többi új osztálytársamról akik eddig nem ismertek. Nem akarom, hogy megint az legyen ami régen. Persze nem is cigányokkal akarok balhézni, mert akkor én is cigánynak érezném magam.
2013. febr. 27. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

TAGADD LE! Fél éve történt, már nem emlékszel rá, és kész. Legalább is én a helyedben ezt csinálnám.


De ha már tudják, hogy igaz, akkor......

Készülj fel a legrosszabbra. Gondolom, már ismered a cigány kultúrát, hogy ha egy cigányt megsértesz, holnap jön az egész család. Bár ennek elég kevés az esélye, de tartsd észben.

Ha beszólogatnak, az egyik füleden menjen be, a másikon jöjjön ki. Inkább ne vessz velük össze, mert Te kezdted. Én a helyedben bocsánatot is kérnék tőlük, mert nem akarok másnap meghalni.


De még egyszer leírom, hogy ha még nem tudják, hogy igaz-e ez, akkor pokerface, és tagadd le.

2013. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha az a csaj verekedni akar, akkor abból valszeg bunyó lesz. Te jól verekszel, verekedtél már cigány csajjal?
2013. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nm verekedtem még cigánnyal de nem valószínű, hogy arra sor kerülne.
2013. febr. 28. 07:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Na volt valami velük?
2013. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 rostas martin ***** válasza:
0%
szerintem a raklo kerdezobot ugy kipicsiaztak mint annak a rendje
2013. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem nagyon. Vagy ketszer beszoltak de beoltottam oket.


7-es, hogy mondod? Nem tudom elolvasni...

2013. febr. 28. 17:18
 9/13 rostas martin ***** válasza:
0%
na es megvert
2013. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valószínű.
2013. febr. 28. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!