Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lánybunyó? Hogy védjem meg...

Lánybunyó? Hogy védjem meg magam? Hova üssek ami eléggé fáj?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy egy csaj nekem akar jönni, én még soha nem verekedtem, soha nem süllyedtem idáig. Viszont vele a dolgokat nem lehet megbeszélni, ő agresszív. Én viszont hiába nem szoktam idáig fajulni, csak nem állok mint a f*sz ha nekem jön.Ha nekem jön, pl elkezdi tépni a hajam, akkor én is az övét, vagy mit csináljak?.. bár így a hajtépésnek sose lesz vége mert egyikünk se hagyja magát. Hol üssem meg? vagy mi az a pont ami fáj nagyon ha megütik?? Gyakorlottak segítsenek ebben nekem.... tippeket szeretnék, mert nem szeretnék lebőgni suli előtt. Ő 17 éves, kicsit kövérebb testalkatú, én vékonyabb vagyok és 16 éves.

2012. okt. 28. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne kezdj el "kocsogkaratézni", szóval ne tenyérrel, hanem ököllel üsd. Arc, has, oldal (pl.: vesén rúgod akkor összeesik) Ha elkezdi tépni a hajad akkor te ne azt tedd, hanem térdeld le (a fejét vagy a hasát).
2012. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Has? :D xdd
2012. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szegycsont ököllel.kidudorított középső ujj(nem kinyitott)
2012. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elöször is félemlitsd meg. amikor meglátod kiabálj vele szivbajoskodjál hogy megilyedjen ez nagyon fontos mert ha megilyed leblokkol és onnantol a tiéd . hirtelen váratlanul üss! kezd te a bunyot váratlanul pleknizd le verd telibe az orrát. Mindig legyen fent a kezed és egyeneseket üss. Óvakodj a birkozástol ne engedd neki hogy elkapjon ö nagyobb és lehet levinne a földre inkáb csak sorozd egyfolytába az arcát, hasát váltott kézzel!
2012. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az első mondja, ne csapj át homárpacsizóvá.


Mivel feltételezem, hogy a karjaid gyengék, (nem szemétségből, lány vagy, 16 és vékony) nem feltétlenül az öklödet kéne használni. Én a könyökre szavaznék. Az bizony hatásos tud lenne, mert kib@szott kemény. Azzal menj fejre.

2012. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lett valami a dologból?
2012. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!