Miért ítélnek el?

Figyelt kérdés

Helló!

A mostani iskolámban mindenki elutasított amikor megtudták hogy rocker vagyok(előtte azt hiték homokos vagyok a hosszú haj miatt...).

A tanárok is elutasítanak és eléggé szembetűnő a jegyeimen is az elutasítások.

A tanárok is ott basztatnak ahol tudnak..

Van egy külön "csoport" ahol egész iskolából összeáll egy 14 fős rocker csapat,de még itt is furán kezelnek,gondolom még nem szoktak meg,de már a fele már kezd megkedvelni.

De órán megy minden felől a támadások felém,és már egyszer ott voltam majdnem megvertem a diszkópatkány gyereket..

Szerintetek mit kéne csinálnom?



2013. febr. 27. 21:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ezek lemarattak.

15/F

Középiskoláról van szó.

Ami a lényeg még a szüleim is ott szúrnak érte ahol tudnak..

2013. febr. 27. 21:40
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz velük.


Én is hasonló voltam.


A magyar társadalom sajnos igen szűk látókörű , mindenkit uniformizálni akarnak.

2013. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert rocker vagy. A legtöbb ember csípőből utálja a rockereket, már azelőtt hogy egy szót is váltottak volna velük. Én is ilyen vagyok.
2013. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként az a furcsa hogy nálam a rockerek és a brazilok ehy kategóriában vannak. Igazából rajtuk kívül egy szubkultúrát sem utálok, de őket nagyon.
2013. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egybedűl, engem lekorcsoztak. Annyi a szerencsém, hogy a jó jegyem miatt a tanárok többsége nem szívat, a többivel meg nem kell foglalkozni. Képzeld el, legalább híresség vagy, mindenki rólad beszél.
2013. febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

K*rva jó állapot...

Máma egy szaktanári mert egy barom gyerek belémkötött és eltörtem a vállát..

2013. febr. 28. 18:12
 7/13 A kérdező kommentje:

Meg miért vonod össze a cigányokat a rockerekekkel?

Semmi,de de semmi közünk egymáshoz szívből utálom őket tapasztalatok miatt,de vannak normálisak de többségük átverős szar..

A másik énnekem sok diszkós,repper meg más műfajos haverom van és ővelük jókat szoktunk baromkodni..

2013. febr. 28. 18:32
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Engem is érdekelne, hogy a negyedik válaszoló miért utálja a rockereket. Valamint az életkorára, és az IQ-jára is kíváncsi lennék. :)
2013. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért a gyerek vállát nem kellett volna eltörni. :DD Ilyen után ne háborodj fel egy szaktanárin.

Engem most csak a tanárok cseszegetnek, tegnap egyik tanár is a nagy semmiért rám szállt...

Én nem mondom magamra, hogy rocker vagyok, mások mondják azt, meg vannak zenekaros pólóim meg főleg feketében járok, de nem hiszem, hogy ezért van bajuk velem. Mondjuk nem tudom, miért pont engem kell csesztetni... Osztályban a többiekkel elvagyok, csak ezeknek a rákos tanároknak nem tetszik a képem. A többiek se értik, mi bajuk velem a tanároknak, mert nem igazán csinálok olyat, amiért így rám kéne szállni. Mások sokkal rosszabbak nálam.

De amúgy hogy viszonyulsz a többiekhez, hogy viselkedsz velük? Mert csak annyit írtál, hogy rocker vagy. Amúgy ne foglalkozz azokkal, akik beszólnak. Tudom milyen nehéz, mert legszívesebben én is nekimennék annak, aki beszól, de visszafogom magam, mert a végén még én leszek a rossz, meg az elmebeteg.

2013. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Velem ugyanez a helyzet. Legutóbbi pasim egy olyan kijelentéssel dobott ki, hogy büdös rocker. De nem kell velük foglalkozni. :) Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. :)
2013. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!