Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el az emberek?

Miért ítélnek el az emberek?

Figyelt kérdés
Társaság kerülő vagyok,sosem szerettem társaságban lenni.Meló helyemen is tök jól elvagyok magamban és csinálom a dolgomat.Nincs se barátom(kapcsolatom),se barátnőm.Nem érzem szükségesnek,h legyen.Ha kérdeznek akkor válaszolok,de amúgy meg nem érdekel,h mások miről beszélnek.Nagyon unalmasnak tartom.Szerintem engem totál,ha nem is hülyének,de valami rohadt nagy különcnek gondolnak.De nem értem ez miért zavar másokat,h én ilyen (elvont) vagyok?

2012. nov. 16. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Komolyabb kérdés, miért zavar téged, hogy mások mit gondolnak rólad?!
2012. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel tök szimpatikus, hogy ennyire felvállalod, hogy nem érdekelnek mások.


Egyébként meg ne érdekeljen, ki mit gondol, már csak azért se, mert lehet, hogy kibeszélnek téged a hátad mögött, mennyire fura szerzet vagy, de közben azokat az embereket is ugyanúgy kipletykálják, akik teljes erőbedobással jópofiznak velük. Nagyon keveseket tisztel mindenki.


Huh, remélem, sikerült jól megfogalmaznom a gondolataimat.

2012. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó akkor csináld így.Minden ember más ez nem elítélendő.
2012. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, ha olyan emberekkel vagyok körülvéve, akikkel semmi közös nincs bennünk. Ha hasonlókkal vagyok, akkor teljesen normális a helyzet. Szerintem próbálj meg hasonló személyiségűekkel haverkodni. Ha elítélnek, ítéljenek. Idővel rájönnek, hogy nincs értelme, mert te úgyis lesz@rod. Ha meg mégsem, az kizárólag az ő bajuk, elég szánalmas az olyan, akinek mások kibeszélésében telik az öröme.
2012. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát csak érdekel h mit gondolnak rólad ha ide kiírod..am meg szard le élj ahogy neked jó
2012. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont az zavarja őket,hogy sz.rok rájuk.Nekem meg ők a furák,hogy tök unalmas,hétköznapi dolgokról beszélnek.Pl h mit főzzön ma ebédre stb.Azt tudom,h minden ember más,épp ezért nem ítélkezem mások felett.Próbáltam én már "más" lenni,hasonló mint egy "normális" gondolkodású ember,de nem ment,mert rosszul éreztem úgy magam.Meg nem is akarnék más ember lenni.Utálom mikor kérdezgetnek,meg mikor magamról kell beszélnem.Az a baj,h a munkatársaim közül egy ember sincs akivel közös témám lenne.Csak az ilyen unalmas dolgok,ő kérdez én válaszolok.
2012. nov. 17. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat vagyunk egy paran igy gondolkodok :D vagy belolunk hianyzik valami vagy bennuk van tul sok valamibol. en mondjuk szinte barmirol elbeszelgetek ha muszaj, mert szinte minden erdekel, de maga az emberke nem, hogy mit evett, mit csinalt, kivel randizott stb. ha rolam kerdeznek akkor is csak nagyon tomoren, lenyegretoroen valaszolok, nem kenyerem a felrebeszeles(itt azert megprobaltam :d). Talan azert nem csipnek mert nem vagsz jopofit, mint a legtobb ember. persze attol hogy a tobbseg azt csinalja meg nem lesz az a helyes dolog. na meg az ember szereti a szolidaritast :d
2012. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is efféle volnék, de tökéletesen jól érzem magam a bőrömben.
2013. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!