Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hazudik, ha azt mondja, nem...

Emile kérdése:

Hazudik, ha azt mondja, nem használja az iwiwet, amikor az utoljára itt járt jelzés szerint 4 x megy fel az oldalra? Mi más oka lehet ennek, ha nem a bejelentkezés?

Figyelt kérdés

Rárepültem valakire, akinek az állapota az iwiwen egyedülálló volt. Nem reagált. Egy idő után rákérdeztem, és mondtam, azért próbálkoztam, mert egyedülálló az állapota, bár az sem kötelezi semmire. Azt válaszolta, hogy nem használja az iwiwet, miközben az "utoljára itt járt" időjelzés napi 3-4 x változott.

Kérdés: mi lehet az oka? Hazudik az illető? Nem egy hazug valakinek ismerem. Esetleg valamilyen alkalmazást használ az iwiw loginjával és jelszavával, anélkül, hogy éveken át ne aktualizálná az állapotát? A levelemre reagálva viszont frissítette az állapotát és kapcsolatban van. (ezt közben sikerült kideríteni, de nem akkor, amikor próbálkoztam.)

Nagyon kedvesen elnézést kért, az igazság faktorról viszont szeretnék meggyőződni.


2013. febr. 28. 08:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Programot meg mi okból használna arra, hogy az "időjelzőt" változtassa?"


Alkalmazást írtam, mint a társkereső, vagy bármelyik iwiwes alkalmazás.

2013. márc. 2. 00:37
 12/13 A kérdező kommentje:
Nos, ha a társkeresőt használom, az iwiwen, attól nem frissül az utoljára itt járt jelzésem. Más alkalmazásokat nem próbáltam. Igen, még mindig ezen a témán pörgök, mert a csávó annyira nem volt képes, hogy őszintén megmondja, ne haragudj, drága, beszartam tőled, nem akartalak megbántani, ezért inkább bután a pofádba hazudtam, és most, hogy tudom, hogy tudod, hogy a pofádba kamuztam, most már látni sem akarlak, mert égek, hogy egy ilyen kis nyáltakony vagyok, férfi létemre. Ááááá. És most ott tartok, hogy undorral méregetem a férfiak 90 százalékát.
2013. jún. 18. 13:26
 13/13 A kérdező kommentje:
Tréningeznem kell arra, hogyan kezeljük azt, amikor valaki olyan fontos(nak tartott) ilyen mértékben szarik rám. Ez is csak egy helyzet.
2013. jún. 20. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!