Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kínaiaknak mi a véleménye a...

A kínaiaknak mi a véleménye a fehér emberről?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 13:00
1 2
 1/15 Specus válasza:
elég toleráns egy nép lehet, ha ennyien elvándorolnak onnan..jó persze új lehetőségek stb, de a feketék miatt én pl nem költöznék Londonba..
2013. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Betegesen sápadtaknak,nagyorrúnak tartanak.
2013. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A kelet-ázsiai népek közül sok azt mondja az európaiakra hogy mindegyik egyforma, és nagy az orruk.

Ja , meg hogy lusták és nem akarnak dolgozni.


Persze , a kelet-ázsiai munkamentalitású emberekhez tényleg lustának tűnhetnek az európaiak.

2013. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Komolyan azt várod, hogy egy fehér ember mondja meg, hogy egy kínai mit gondol a fehér emberről? :) Biztos hiteles válaszok lesznek.....
2013. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Komolyan azt várod, hogy egy fehér ember mondja meg, hogy egy kínai mit gondol a fehér emberről? :) Biztos hiteles válaszok lesznek....."


Miért szerinted Magyarországon nem élnek kínaiak? Vagy magyar embereknek nem lehet tapasztalatuk velük? Ha értelmesen nem tudsz ideírni és a kérdésre válaszolni akkor mit is keresel itt?

2013. márc. 1. 13:59
 6/15 Andizsuzsi ***** válasza:
43%

"Miért szerinted Magyarországon nem élnek kínaiak?"


De, és itt olvasgatnak és írogatnak kicike ocó válaszokat.


De komolyan. Közel másfél milliárdan vannak. Gondolod, hogy egységesen gondolkodnak?

2013. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na zsuzsikám téged se az eszedért fizetnek.


Nálunk se mindenki egységesen utálja az orkokat, de a TÖBBSÉG igen. Vagy például nálunk sem mindenki utálja a politikusokat de a TÖBBSÉG igen. Én is arra vagyok kíváncsi hogy ott a TÖBBSÉG hogy vélekedik. Erre pedig olyan hozzászólásokat várok akiknek van tapasztalatuk velük vagy esetleg jártak már kint. De érdekelnek egyéni vélemények is hogy ha van valakinek kínai ismerőse ő hogy vélekedik.

2013. márc. 1. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért szerinted Magyarországon nem élnek kínaiak? Vagy magyar embereknek nem lehet tapasztalatuk velük? Ha értelmesen nem tudsz ideírni és a kérdésre válaszolni akkor mit is keresel itt?


Na te éles eszű! ha nem tudsz értelmesen feltenni egy kérdést akkor ne köss bele egy logikus válaszba...picit segítek.

-Magyarországon élő Kínaiak! Mi a véleményetek az Europai emberekről?


ennyi és válaszolnak az itt élő kínaiak, a válaszod második részével meg

"Vagy magyar embereknek nem lehet tapasztalatuk velük?"

akkor most a Magyar emberek mit gondolnak a fehér emberről? azaz magukról? vagy mi van?

2013. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Te olyan hülye vagy hogy az már fáj. Még utoljára megpróbálom neked elmagyarázni a kérdést, mert látom értő olvasásba nem vagy túl jó.

Én nem csak a kínaiak válaszát várom, sőt gyanítható mivel Magyarországon élünk főleg fehérek fognak válaszolni. Na ez neked pl. elsőre nem esett le. Ezért beírtál egy olyat hogy "biztos hiteles válaszok lesznek". Ezt már elmagyaráztam egyszer erőltesd meg a kis szemedet és olvass vissza. Utána írtam hogy a többségtől kezdve egyéni ismerősökig mindenre kíváncsi vagyok. Sőt annak is érdekel a véleménye aki még életében nem látott kínait csak esetleg hallott valamit, vagy olvasott egy könyvet ami róluk szól stb. Innentől meg nem értem miért gondolod azt hogy engem csak a kínaiak véleménye érdekel. Ugye nálad az értő olvasás 0.


"Vagy magyar embereknek nem lehet tapasztalatuk velük?"

Öcsém ezt félreérteni hát gratulálok...

2013. márc. 1. 17:08
 10/15 anonim ***** válasza:

"Te olyan hülye vagy hogy az már fáj."


Persze mert azt is meg lehet mondani, hogy a medvék mit gondolnak a mókusokról mert MI jobban tudjuk mint ők.... öcsém XD olvass már vissza bogaram, főként a kérdésed. Na by ennek nem sok értelme van.

2013. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!