Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tartják a zenészeket...

Miért tartják a zenészeket ilyen "különös" személyiségnek?

Figyelt kérdés
több helyről olvastam már hogy sokan a zenészeket így elkönyvelik magukban hogy ilyen kicist különös személyiségek. ha megnézitek végülis egy csomó olyan eset van hogy kapásból mondunk párat pl. Hajós Andris a humorát csillogtatja mellette, vagy Smith bácsi a Cure-ból az életét a zenének áldozta és mindig is olyan különös furcsa fejeket vágott, most 50 éves és még mindig zenekarozik, vagy ez az Edvin Marton hegedűművész is hát ahányszor láttam tvben vagy kész átverésben nagyon ilyen sznobság jött le róla vagy tényleg olyan különös kisugárzás. szóval ezekről a dolgokról beszélek. sőt még olyat is olvastam itt egyszer hogy egyik csaj tanácsolta a másiknak hogyha zenész a pasi, nem érdemes vele összejönnie mert lépten-nyomon meg fogja csalni...
2009. szept. 12. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
baromság. sztem semmi különös nincs bennük. Én egy több generációs zenész családba születtem és tök normális mindenki. A déd szüleim, a nagyszülők is normálisak voltak. Az apám is az és a testvéreim is. Én is zenével foglalkoztam, de mára abbahagytam, mert más érdekel. Én is normális vagyok!!!
2009. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bohém művészélet :) ők aztán tudják, hogy nem a többi birkát kell majmolni, hanem nyugodtan adhatják önmagukat, ezért különlegesek (nem különösek)...mert az egyedi stílusukkal kilógnak a sok futószalagon gyártott marha közül... ha minden ember önmagát adná végre és nem akarna semmilyen divatot majmolni, mindenki ilyen egyedi és különleges lenne, mint a művészek (nem csak a zenészek)
2009. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A művészek úgy általában különösek, másképp látják a dolgokat, mint az átlagos emberek.
2009. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Művészek azt csinálják amit egy életen át tanultak, és örömüket lelték benne! Pontosabban azt csinálják amit szeretnek!!! És tudnak élni!!! Nem úgy mint azok, akiknek nincsenek hasonló képességeik, és idegileg, vagy fizikailag megterhelő munkát végeznek, és ezzel megerőszakolják magukat egy életen keresztül!Ilyen az élet valakit megáld a sors képességekkel, valaki meg kel holnap 5kor!!!Amúgy a sportot is hasonlónak tartom, ha versenyszerűen műveli vki., de azért ott 30-35 évesen vége van a pályának...
2009. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!