Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebayről szeretnék rendelni!...

Ebayről szeretnék rendelni! Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Regisztráltam paypalon, és össze is vontam a paypal fiókomat a bankszámlámmal, ma láttam, hogy le is vette a pénzt, de vmi kódot kell beírnom és azzal véglegesítem, ez elméletileg a bankszámlakivonatomon lesz?


A másik, hogy ha rendelek egy terméket, és 400 Ft van a paypal számlámon, de a termék 900 Ft, akkor, hogy tudom a későbbiekben? Utalnom kell a paypalra, vagy terheli a bankszámlaszámomat? Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. márc. 5. 09:41
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:

Nem emlékszem már, hogy mi volt az utolsó lépés, de nem lehet, hogy e-mailben kaptál aktiváló kódot? Olyat bizotsan nem kell megadnod, ami a kivonatodon van.


A paypal számládat nem kell feltölteni, ha vásárolsz, és nincs rajt pénz, akkor arról a számláról, amihez a bankkártyád tartozik, leveszik az összeget.

2013. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zabmester ***** válasza:

Ha kapsz sms-t a bankodtól a tranzakciókról, akkor ott, az sms-ben kell lennie a kódnak. Ha van netbank hozzáférésed, akkor meg ott nézd meg a tranzakciót, ott lesz a kód. Ha egyik sincs, akkor valóban a számlakivonatban lesz, ott kell kikeresned ezt az utalást, annál lesz a kód, és ezt kell megadnod.


Ha meg az ebay-en vásárolsz, akkor mindegy, hogy van-e a paypal számládon pénz, vagy sincs, a saját bankszámládról veszi le a pénzt, csak ha van a paypal-on valamennyi, akkor a számládról annyival kevesebbet vesz le. Tehát ha van a paypal-on 400 forint, a termék 900, akkor 400-at a paypal-ról vesz le, és 500-at a bankszámládról.

2013. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! És az létezhet, hogy azért nem láthatom a netbankon a tranzakciók között, mert még nem történt meg a levétel? Köszönöm
2013. márc. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!