Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pesten van olyan üzlet, ahol...

Pesten van olyan üzlet, ahol csomagolnak ajándékot?

Figyelt kérdés
Például valamelyik papír-írószer üzletben? Nem arról van szó, hogy nem tudnám megcsinálni, csak miután megveszem az ajit, már nem lesz időm hazamenni, és a csomagolást jobban szeretem, mint a tasakot.

2013. márc. 5. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Müllerben és néhány dm-ben is csinálnak ilyet, de lehet ,hogy csak náluk vásárolt terméket. Papírboltban még nem találkoztam vele. Próbálkozz ott, aztán ha nem találsz üzletet, akkor legfeljebb most veszel egy szép tasakot is mellé. Én is jobban szeretek csomagolni, viszont atasak praktikusabb, és a múltkor olyan szépet láttam, hogy meg kellett vennem :)
2013. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Papírboltban is előfordul, ajándékboltokban gyakrabban. Ha elég megnyerően adod elő a kérést, bevállalhatják majdnem bárhol, ahol van csomagolóeszköz.
2013. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En viragosnal is csomagoltattam mar ajandekot, pont most karacsonykor. Csinaltak minden szo nelkul.
2013. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úú köszönöm mindenkinek! :) és a gyorsaságot is!
2013. márc. 5. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!