Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az elmélethez?

Mit szóltok ehhez az elmélethez?

Figyelt kérdés

"Manó bőrét huzzák Isten képére"

a szabad kőművesek erőszeretettel használják Isten mindent látó szemét saját maguk céljára mivan ha ezt jelenti a Nyírkai jóslat egy része? hisz sokan meg látják a piramist és a mindentlátó szemet már a szabadkőművesekre gondolnak akiket sokan útálnak.

mostanában nagyon sokat agyalok a világ dolgain: pl kik a magyarok finnugor vagy szkíták?, van e Isten, vagy hány Isten van ? a ókorban miért hitték hogy több Isten van? és kikre hitték hogy Istenek? vannak e UFok? tényleg a szabadkőművesek irányítják a világot, és mi a céljuk???

szóval ilyenekkel van tele az agyam,

nem hiszek az internetes jósdának de kíváncsi voltam és meg néztem ki voltam az előző életemben és azt írta nő voltam és filozófus, tanár. gondoltam ez jó hülyeség de amennyit agyalok lehetséges azért agyalok ennyit. szóval akinek vannak esetleg ilyen elmélete Istennel, Ufokkal, stb. az írja meg mert nagyon kíváncsi vagyok ilyen dolgokra. hiszen az én korosztályomat ez nem érdekli nagyon én is pont a határon vagyok (21/F) akik látják a társadalmi helyzetet annak nem kell magyarázni hogy a rendszerváltozás utáni korszak/generáció-"elveszett generáció" érti mire gondolok. ezzel nem akarok senkit meg bántani!


2013. márc. 5. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Elképesztő az emberek mit ki nem tudnak találni. :D
2013. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!