Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek számít valamit,...

Szerintetek számít valamit, hogy hányan köszöntenek fel szülinapotokon facebookon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy élénk társasági életet élsz facén, és mégsem kapsz köszöntést, vagy csak keveset, akkor ez azért

elég sértő.

Ha amúgy sem fészbukozol nagyon, akkor nem számít.

2013. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem élek élénk társasági életet neten, és ismerősöm sincs sok:) nem is arról van szó, csak egy csaj az osztályunkból azon izélt, hogy jaj, téged csak ötven-egynéhányan, míg engem kétszázan szoktak..
2013. márc. 6. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fészen, így egy büdös ember nem köszöntött ott fel. De mikor bementem az osztályba elénekelték nekem a boldog szülinapot, kaptam általuk készített tortát, barátaimmal elmentünk bulizni, családommal is ünnepeltünk, szóval valahogy nem volt hiányérzetem:)

Mondd meg neki, hogy szánalmas, hogy ennyire a neten él, és hogy neked van valódi életed, valódi kapcsolatokkal.

2013. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne adj egy szellemileg visszamaradt ismerősöd véleményére, kedves kérdező.


Facen megy a s*ggnyalás, mint állat, hogy "jaj, de csini ruci" meg hasonlók, a valóságban meg kibeszélik egymást. Na ilyen barátok ők!

2013. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért jól esik, amikor sok ember ír, lehet a negyedének se jutna eszébe, hogy mikor van a szülinapom, ha nem lenne kiírva, de ez nem gond, hiszen én se vagyok naptár, hogy mindenki szülinapját tudjam.

Ott van unokahúgom, ő nem túl népszerű neki elég sok ismerőse van, mégis alig írtak neki, így elkezdte magát nyomni, hogy ma van a szülinapja, hátha többen felköszöntik. Az egy pöppet szánalmat keltő volt.

2013. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az számít, hogy hányan lesznek ott a temetéseden.
2013. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha te is annyit lógnál ott, mint ő, te is több köszöntést kapnál. Illetve, ha ő kevesebbet lenne fent, vagy nem posztolna annyit, a kutyát se érdekelné, hogy épp szülinapja van.
2013. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
osztályban mindenkinek eszébe jutottam, felköszöntött, énekeltek nekem, megjegyezték hogy csinos vagyok, hétvégén meg ünneplünk:) csak kíváncsi voltam a véleményetekre. amúgy ha szóba került, én sem vagyok népszerű. nem olyan értelemben, hogy népszerűtlen lennék, inkább csak alig észrevehetően antiszoc, és nem túl széles körökben ismert.:D na meg facebookon nem vagyok túl aktív. de osztályommal jól kijövök.
2013. márc. 6. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!