Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá? Ha a...

Mit szólnátok hozzá? Ha a volt férjed szülei sohasem köszöntenék fel a közös gyereketeket?

Figyelt kérdés
Sem szülinap sem névnap se karácsony semmi.Nagyon jól élnek tehát nem is a pénz az akadály.Az ex férjem meg hallgat meg sem kérdezi az apját erről A lányom elmondása szerint azért mert fél hogy az apja megharagszik.
2012. jún. 10. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
A gyerek helyében én odaállnék eléjük, és közölném velük, hogy ma van a születésnapom, a névnapom. Tőletek mit kapok?
2012. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A lányom ezt sosem merné.Attól vagyok kiakadva hogy az exem miért nem szól neki.
2012. jún. 10. 11:37
 3/15 A kérdező kommentje:
A többi gyereket köszöntik a volt férjemék pedig mindenkit köszöntenek a volt apósoméknál.Még ott is vannak gyerekek.
2012. jún. 10. 11:38
 4/15 Salx Narval ***** válasza:
50%
Mert tahók, vagy pedig elhallgatsz valamit és sértődöttek.
2012. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát én ezzel nem foglalkoznék,az én gyerekem nem lenne ezzel se több se kevesebb.Ha a nagyszülőknek ennyire nem fontos,akkor ez fordítva is így lesz...előbb-utóbb biztos.Egyébként milyen a kapcsolata a gyereknek velük?Mert ha nem túl szoros akkor nem érdemes ezen rágódni.Ha meg szoros lenne a kapcsolat akkor csak felköszöntenék,egy "Boldog szülinapot!"-hoz nem is kell pénz.
2012. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az elsőre voksolok.Nincs mit elhallgatni 6 éve elváltunk.Nem volt 3. csak elváltunk és kész.De tegyük fel hogy én egy bunkó vagyok és utálnak azért a lányom csak az unokájuk.
2012. jún. 10. 11:44
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

ez van.Most mizt kérdezgessen a férjed?

Ha nem hát nem. senkit nem lehet kényszeríteni, hogy szeresse az unokáját.

2012. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
5. vagyok.Az hogy álljon oda és kérdezze meg az szerintem nem illő dolog.Nálunk is csinálta a sógornőm lánya a dédivel.A dédi nem szokta egyik unokát,dédunokát se köszönteni(a sóginőm ezt nehezen fogja fel)viszont karácsonykor szokott egy nagyobb összeget adni családilag.A lányom attól még szereti a dédit,nagyon jó a kapcsolatuk.Soha nem mondanám neki hogy akkor most állj elé és kérdezd meg mit kapsz szülinapodra.Én is elváltam,nálunk apuka hasonló,a nagyszülők rendesek.Apukának egy sms-re tellett a szülinapján.Mi 9 éve váltunk el,a lányom 16 és apuka most kapdosna hogy hát miért is ilyen a kapcsolat...nem is tudom.Szerintem fel se hozd a gyerek előtt ezeket a dolgokat,biztos rosszul esik neki de így szokja meg,fel se fogja venni.Erőltetni nem tudsz semmit,ha ennyire buták hogy esetleg miattad ilyenek meg is érdemlik.
2012. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Semmit. Miért is kéne ajándékot adniuk? Egyébként lehet hogy ha a lányod néha látogatná őket akkor más lenne a helyzet. Ez így egy kicsit egyoldalú hogy le sem kakiljátok a fejüket, de a zsét meg az ajándékot elvárnátok.

Én soha nem kaptam semmilyen ajándékot a nagy szüleimtől, ennek ellenére rendszeresen látogattam őket, és soha nem is éreztem ennek hiányát.

2012. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Engem se kedveltek apum szülei. A testvérem temetésére sem jöttek el, és hozzám se látogatóba se a kórházba, se szülinapkor, se karácsonykor. Az összes unokatesóm körül van ujjongva, én nem. Valószínű, az anyu miatt, aki más, mint ők és az ő családját nem kedvelik, így engem se. Apuval nem szakították meg teljesen a kapcsolatot (mert rászorulnak a pénz miatt), de engem utálnak.
2012. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!