Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Gregus az roma vezetéknév?

A Gregus az roma vezetéknév?

Figyelt kérdés
kérlek írjatok és ne azt hogy miért nem ci.. írok roma helyett de én azt nem írom le mert múltkor is töröltek ez miatt ,úgyhogy csak a kérdésre válaszoljatok

2013. márc. 6. 17:50
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:

Nekem még egy hozzászólásomat sem törölték amiatt, hogy leírtam a cigány szót. Soha nem találkoztam olyan cigány emberrel, akit így hívtak volna.

Viszont találtam a google-ban egy Gregus Mátét, aki mintagazdaságot vezetett az 1900-as évek elején, általános iskolát és mezőgazdasági szakközépiskolát is neveztek el róla.

2013. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én vagyok az aki 2021ben válaszol. Nem találkoztam még ilyen névvel. De így fogják hívni az új osztálytársamat
2021. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!