Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagy hátrány az, ha valaki...

Nagy hátrány az, ha valaki félig roma? Ti hogy álltok hozzájuk?

Figyelt kérdés

Én az vagyok,apám roma,de anyukám magyar. Apám már nem él velünk(20év után váltak el!) ,szerencsére fehér bőrü vagyok és a nevem sem romás!Kitűnő tanuló vagyok,középfoku nyelvvizsgára készülök,nem iszok/cigizek ,stb. Én egyáltalán nem kedvelem a romákat,nagy ívben el is kerülöm őket, és a származásom is zavar!

Ezek ellenére is,ha mondjuk megtudnátok,hogy félig roma vagyok,lenéznétek/elkerülnétek?!

(14/L)



2013. márc. 3. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy néznélek le:)

Én azokat nem szeretem, akik jelentéktelen marhaságokat néznek és nem a belsőt. Aki téveszméket és szánalmas faj elméleteket gyártanak....

Természetesen a külsőségek is árulkodhatóak lehetnek (pl. mennyire vagy ápolt stb.). Meg egy párkapcsolatba is lehet jelentősége.

De azért, mert van benned roma vér, még lehetsz kívül-belül gyönyörű:)

Szóval ne aggódj! Szeretünk;)

2013. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Nekem van 1 nagyon kedves ismerősöm aki szintén félig roma , nagyon rendes , dolgos ,és ő és családja is, és gyűlölik ezeket a putris cigányokat.

2013. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Nem a szármozás a lényeg hanem a gondolkodás.

Ne zavarjon, hiszen akkor a lényedet is megtagadott.

Magyar temperamentumú gondolkozás a lényeg, amivel szerintem rendelkezel.

2013. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat! :)
2013. márc. 3. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg nincsenek tipikusan cigó szokásaid (hangoskodsz, kötekedsz), tanulsz, dolgozol, valaki akarsz lenni, addig nincs gond.

Nekem volt egy olyan osztálytársam, aki full magyar volt, de elcigányosodott, a bakja is cigó, azokkal veszi körül magát, és úgy is viselkedik, trehány, hangoskodó...stb stb

2013. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, mert normalis ember vagy. Ez a lenyeg. Nem kell hangoztatni aztan piszkalni sem fognak erte.
2013. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.Volt roma barátnőm,de ezt nem tudtam egy ideig,rajta sem látszott,csak annyi,hogy barna haj,barna szem.Amikor mondta,hogy az,alig hittem el,aztán találkoztam a nagyszüleivel,és egyértelmű volt,de szerencsére kiderült,hogy ők is teljesen normálisak,rendesek voltak.
2013. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!