Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan oldalt keresek ahol...

Olyan oldalt keresek ahol barátokat vagy beszélgető partnert lehet találni, nem társat keresek! Van olyan?

Figyelt kérdés
Az igazság az,hogy vidékre költöztünk és nem nagyon tudok kimozdulni,ezért csak az internet marad nekem szinte egész nap!És szeretnék barátkozni korombéli nőkkel,akikkel beszélgethetek vagy éppen kiönthetjük egymásnak a szívünket meg ilyesmi!Sajnos itt az emberek elég furcsák és nem igazán lehetséges itt barátkozni!Próbáltam egy-két ilyen oldalt de sajnos majdnem mindenhol csak aberált férfiak találnak meg!38-éves nő vagyok 3-kutyával és egy kamaszgyerekkel és egy élettárssal aki csak hétvégén jár haza!
2013. márc. 9. 04:11
 1/1 anonim válasza:

Gondolom, van valamilyen érdeklődési köröd. Szerintem ennek a mentén kéne elindulni, és ezzel kapcsolatos fórumokat, weboldalakat keresni a neten. Én csak a saját érdeklődési körömnek megfelelő oldalakat tudnék mondani neked, aminek szerintem nem sok hasznát vennéd, de ha rákeresel arra, ami érdekel, szerintem számos oldalt fogsz találni, ahol beszélgethetsz is. Szerintem ez sokkal jobb módszer, mint felregizni egy sima ismerkedős oldalra, mert így már alapból van valami a közös téma, az utóbbiak viszont általában csak a párkeresésre meg a szexre építenek, akkor is, ha az ellenkezőjét állítják magukról.


Sok szerencsét! :)


24/L

2013. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!