Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzen az ember...

Hogy szerezzen az ember barátokat?

Figyelt kérdés

Mindig szoktam olvasni mások blogjait, sztoriait, hogy hogy kerültek ki külfödre és miért mentek ki, milyen rossz volt nekik itthon stb.

Le is írják a szállás és munka szerzést, az első munkahelyet, meghogy mennyivel jobb nekik mint itthon, de én mégis hiányolok valamit.

Egyiksem írja le, hogy talált-e új barátokat (itt igaz barátokra gondolok), talált-e jó munkatársakat akivel lehet beszélni az élet dolgairól a munka és a szakmai tapasztalatok mellett.

Mi van a csajokkal, vagy a pasikkal. A legtöbb aki, kimegy az már családos, vagy párkapcsolati viszonyban van, de mivan az egyedülállókal (mivan ha én kimegyek és elhatározom, hogy az Usába, vagy Németországban szeretnék élni és ott akarom megtalálni lelendőbelimet mondjuk).


Szóval erre is kíváncsi vagyok.



2013. jan. 15. 14:06
 1/2 Paulik Áron válasza:
Keress a tiedhez hasonló értékrendű embereket, esetleg már létező közösségeket, ahol szívesen látnak.
2013. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdésed tehát arra vonatkozik, hogy hogyan szerezzen az ember KÜLFÖLDÖN barátokat? Nos erre nemigen tudok válaszolni, mert nyaralásnál hosszabb ideig még sosem tartózkodtam külföldön.


Ha általánosságban szól a kérdésed: legyél nyitott és érdeklődő, ne igen-nem válaszokat adj és ne eldöntendő kérdéseket tegyél fel, legyél tájékozott és sokoldalú, mindenről legyen véleményed. Légy tekintettel a másik véleményére akkor is, ha az esetleg ellentétes a tieddel. Legyél művelt, olvass igényes irodalmi műveket, nézz igényes filmeket, művészfilmeket, legyél jártas a tudományokban is. Legyen választékos a szókincsed, beszélj érthetően, nézz a másik szemébe beszélgetés közben stb.

2013. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!