Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai lányok?

Miért ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés

Én a mai lányok azt a csoportját nem tudom hova rakni akik be "lájkolnak" minden egyes igénytelenebbnél igénytelenebb "LáwCsí Idézete <3" Facebook oldalt és felmegy az ember Facebookra és azt kell néznie a "Kezdőlapon" hogy ezek hogy sírnak. Teljesen álomvilágban élnek. 10 percenként változtatják profilképük amin az iPhone 5 ükkel, kacsaszáj pózban, halálra szolizva, valami kis rongyokban amin Anglia vagy az USA zászlaja van pózolgatnak a fürdőszobában, Tónál, Utcán, Iskolában. Néhány helyen barátnőjükkel már már annyira Szexuálisan túlfűtött pózokban hogy az ember azt hinné hogy melegek.


És akkor még egy szót sem szóltam ezeknek a fiú változatáról.


Miért jó ez nekik? Ha esetleg itt van egy közölük akkor: Miért jó ez neked? Ez miért élvezetes?



2013. márc. 12. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem divat.lecseng ez is majd.
2013. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert látják,hogy vannak akik vevők rá...aztán addig tart ez majd,mig lesznek rá vevők. Már nagyon unom én is.
2013. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Azert mert annyi agyuk van mint egy par gumicsizmanak, nekik ez a tartalmas szorakozas.

Nalunk (egy barban dolgozom) pl van hogy ezek az egysejtuek megkapjak a kajat es mielott elkezdik enni elotte 5x lefotozzak es kiposztoljak (amugy nem valami nagy kaja, kb gyorsettermi szintu).

2013. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

ÉS MÉGIS ŐK TARTOZNAK AZ ÁTLAGHOZ!.Ezt magyarázza meg valaki...

Pedig szegények néha a hülyeségükkel a gravitációt is meghazuttolják..

2013. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Én 13 éves lány vagyok, 1 év alatt volt 2 profilképem, és nem lájkolgatok össze mindenféle szarságot. Nincs egyetlen egy tükrös fényképem iPhonnal, pedig van ... Azért csinálja ezt a TÖBBSÉG, mert ez a menő, ezek a követelmények a menőséghez. Én is undoríttónak tartom...
2013. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak ismerőseim, akiknek ez tetszik, ezt részletesebben is kifejtették nekem. Szerintük azért mert így sokkal könnyebb egy kapcsolatot létrehozni h az az illető mindenkifele nyitott, mint egy olyannal akinek nincs profilképe, mert az zárkózottabb. Egy zárkózott lánnyal sokkal nehezebb témát találni (a tanuláson kívül, de az nagyon snassz) amivel meg lehet őt keresni.

Viszont aki like-olt a láávcsiii idézeteket és azon belülegosztptt vmit vagy like-olt vmi szart akkor ahhoz MÁR HOZZÁ lehet szólni h "jajj de vicces" vagy "jajj de huncut vagy" (lehet értelmesebbet is de most perpil ez jutott az eszembe) és már is van téma vagy ha eddig volt akkor.új téma ezekkel kapcsolatban. (Pl.: ha van egy ilyen lány és tetszik neked, akkor sokkal könnyebb ugy közeledni felé h "Szia, láttam a képet amit felraktál, nem gondolod h túlzásba viszed a kacsázást?").


Én elsősorban a szépség alapján választok, de sajnos előnyt élveznek a Swag-ok. Viszont ha egy kicsit is szebb akkor inkább a kicsit visszahúzódóbbakat, ugyanis sokkal értelmesebbek, és ha nagy nehezen akad véletlen egy téma akkor vele sokkal többet/jobban lehet beszélni. Igazából a szépség dönt.


Összegezve: A kacsáknak annyi az előnyük h hamarabb észre vesszük.

Viszont a rendes lányokon könnyeb észre venni a szépséget (mert nincs rajtuk egykiló smink).

Tehát vki "nem jut el" a rendes lányokig, aki eljut, akkor azok viszont őket választják.

2013. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha ez igaz lenne amit az elozo irt akkor a facebook megmentette az emberiseget a kihalastol, mert elotte nem lehetett kapcsolatokat letrehozni.

Koszi, Zuckenberg!

2013. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, csak annyit írtam h könnyebb kapcsolatokat létre hozni, eddig sem volt lehetetlen.
2013. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

-anya, te hogy ismerted meg apat?

-ugy kislanyom hogy kiposztoltam hogy "lawwcsiii xD" apad meg lajkolta.


szanalom!

2013. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, 20-30 évvel ezelőtt hülyén hangzott volna, pláne h internet sem volt még. Lehet még ma is hülyén hangzik, de ehhez kell egy előre ismertség ugyanis ez csak beszélgetési téma, mint a tanulás.

Neked nem kell ezekről beszélned velük, te döntésed.

Ha a középkorban azt mondanád h a föld gömbölyű, akkor mágiára raknak. Változik a világ. Ezt el kell fogadnod, akár jó akár rossz irányba. Nem kötelező vele változni, de akkor mindig barlangban laknánk.

2013. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!