Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a sikerének a titka?

Mi a sikerének a titka?

Figyelt kérdés
A The Sims- sorozatba miért lettek szerelmesek rengetegen?
2013. márc. 15. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ki-ki másért szeretheti.


1. Van, akinek az egész egy virtuális álmodozás.

Készíthetsz egy emberkét, akivel azonosulhatsz, berakhatod egy házba, amit megálmodtál, építhetsz vele karriert, házasodhatsz, alapíthatsz családot - minden, amire vágytál.

Meg persze rohadt sok lehetőséget kínál, ha nem is azonosulásból, hanem kíváncsiságból csinálja, valahol vicces vele szórakozni. A készítők azért elrejtettek benne pár humor-bonbont.


2. Mert itt éli ki a kreativitását.

Igazából egy más játék sem kínál ennyi lehetőséget egy karakter, figura megalkotásához: arc és testalkat, haj, smink, ruha... el lehet ezzel szórakozni, bíbelődni.

És ugyanilyen széles lehetőségskálát kínál egy ház építése és berendezése terén. Szóval, lehet alkotni, és van, aki igazán profi dolgokat hoz ki ezekből végeredményképp. :)


... Összességében nekem hosszútávon elég unalmas, ettől függetlenül elismerem, hogy ideig-óráig remekül le tud kötni engem is.

2013. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!