Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csalódott bennem a barátnőm...

Kacsa10 kérdése:

Csalódott bennem a barátnőm de mióta megbeszéltük elfajultak a dolgok. Mit tegyek? L/17

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 10.osztályban ismerkedtünk meg ő jött az én sulimba.először egyáltalán nem bírtuk egymást de 1-2 sztori alkalmával nagyon jól összeszoktunk.egyre többet beszélgettünk és mondhatjuk hogy legjobb barátnők lettünk tényleg mindent együtt csináltunk egyáltalán semmi gátlásunk nem volt a másik előtt.aztán lettek problémák az akkori sulinkba és eljöttünk együtt.tudni kell hogy jött a nyári szünet és 3x találkoztunk akkor is picit megromlott a kapcsolat de szeptemberben minden ugyan úgy ment mint eddig nagyon örültünk neki.na most rá 2 hónapra történt egy félreértés ami 5 hónapon keresztül taccsra vágta az egész kapcsolatunkat átnézett rajtam és alig beszéltünk.nagyon sokat sírtam emiatt de nem mertem odamenni mert én semmi rosszat nem tettem neki!! na én nemrég besokaltam és túladva a büszkeségem mert többre tartottam ezt az egészet erőt vettem magamon és kihívtam beszélgetni na most ő közölte hogy ezt és ezt hallotta hogy én ezt mondtam róla én meg csak néztem hogy mivan?! nagyon sírtam hogy ez tönkre tett egy nagyon boldog és erős barátságot..na ezt megbeszéltük újra "happy" lett de nem olyan mint régen 1hétig minden tökéletes volt aztán újra távolságtartó lett velem nemértettem hogy megint mi van ?! sokan mondták ha igaz barátnőm lenne már akkor odajött volna hogy a szemembe mondja ..aztán volt egy kavarás belátom hogy ott én voltam a hibás de akkor is őt védtem annyira h olyan dolgot is elkotyogtam amit tényleg nem kellett volna!!! de számtalanszor bocsánatot kértem és ő még mindig érezteti velem és nagyon rossz!!! közölte hogycsalódott bennem és hogy akarja a barátságom csak nincs ideje most ezzel foglalkozni..úgy érzem hogy azt várja hogy én most teperjek utána és hogy az ő elvárásainak megfeleljek :( de szerintem nem erről szól a barátság!! segítsetek!!!!!!!
2013. márc. 15. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan nagyon a barátjának gondolna akkor először tőled kérdezte volna meg a dolgokat nem csak úgy hallottak alapján berágott volna ...

Én sem vagyok már joban a középsulis barátnőmmel.kiderült h nincs ló jó a szamár is alapon működött.

Ne csüggedj! :)

ha meg rájön h neki te jelented az igaz barátot keresni fog :)

2013. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyoldalúnak érzem, én nem eröltetném. Amúgy számomra a barátság nem azt jelenti, hogy sülve-főve együtt vagyunk, hanem azt, hogy ha baj van, vagy segítség kell, akkor számíthatunk egymásra.
2013. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő, hogy leülepedjenek a dolgok. Dolgokat pedig nem kotyogunk el a barátnőről akkor sem, ha épp rosszban vagyunk! De ha őszintén megbántad, akkor van esélyed, hisz az emberek hibáznak, mindenki, te is, én is. Nem hiszem hogy azt várja most, hogy teperj, egyszerűen csak meg kell emésztenie a történteket. Adj neki egy kis időt.
2013. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! tudom hogy idő kell de mindig úgy alakítja a dolgokat hogy én úgy érezzem hogy neki megkell most felelnem és én nem akarok!! nem voltunk rosszba mikor kikotyogtam azt a dolgot és tényleg teljesen véletlen volt mert épp védtem őt egy kavarásban és véletlenül elmondtam !! meg úgy érzem hogy ő csak azért mondta h lehet majd jobb csak idő kell hogy ne bántson meg jobban..mert egy barátra nincs ideje?!
2013. márc. 15. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz ennyire! Úgy gondolom, neked nincs helyén az önbizalmad, kisebbségi érzeted lehet. "neki megkell most felelnem és én nem akarok!!"-nem, nem kell neki nyaliznod, már bocs, de bizany
2013. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de bizonyítanod, azt igen, hisz ha akaratlanul is, de eljátszottad a bizalmát. Viszont hogyha igazi barét, akkor nem is fogja akarni sem, hogy te megalázkodj, nem fogja az orrod alá dörgölni, ilyet egy barát nem tenne, de te valamiért mégis ezt érzed. Ezért gondolom, hogy baj van az önbizalmaddal.
2013. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ő úgy "bánt" engem hogy levegőnek néz!! nem jön oda elmondani a problémáját és ez úgymond kicsit idegesítő:S mert mindig azt várja hogy én kezdeményezzem ezt a megbeszélős dolgot és tudom h "bizonyítani" kell de ennél jobban hova?? nagyon rossz hogy gyomorgörccsel megyek be a suliba mert nem tudom hogy éppen hogy fog velem bánni ..
2013. márc. 16. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!