Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zaklat egy csaj itt gyakorin...

Zaklat egy csaj itt gyakorin vagy egy éve. Nem tudok úgy választ írni úgy, hogy ne kössön belém. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nincs kinn a neved, akkor honnan tudja, hogy te vagy a válaszoló? ha me néven kommentelsz, akkor regizz más néven. innen nem olyan nehéz eltűnni, nem értem, miért nyűglődsz. vagy netán megismerkedtél vele? akkor magadra vess. de a priviket le lehet tiltani.
2013. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy ugyanaz a személy zaklat?

Ha nicknévvel vagy itt fenn, akkor tényleg érdemes lenne megváltoztatnod, ahogy fentebb javasolták.

Ha priviket küld, egyszerűen tojd le, és ne reagálj rájuk.

Elképesztő különben, hogy némely embernek ez a szórakozása, hogy másokat buzerálgat. Arc és hang nélkül. Komolyan: ez olyan felemelő és izgalmas hobby?!

2013. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kint van a neve. Akkor us megismer ha nekem nincs kint.
2013. márc. 16. 18:01
 4/10 A kérdező kommentje:
*is.
2013. márc. 16. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel lehet ismerni bizonyos válaszolókat. Nekem is van egy "ellenségem", stílusáról lehet felismerni, mert minden mondatát külön válaszként küldi el, az ember örül, hogy jaj de jó érkezett 9 válasz, azt nem, mert az valójában csak 1, csak 9 részletben lett elküldve. Emellett olyan marhaságokat ír, hogy jogosan küldöm el a francba. Érdekes módon mindig nekem van igazam, mert az ő válaszainak nagy részét törlik is, a maradék meg 0 %-ra van értékelve (az enyémek ilyenkor mindig 100 %-ra - magyarán nem csak én gondolom úgy , ahogy).

Én erre azt tudom mondani kérdező, hogy ha bunkó, veszekedő stílusban ír, akkor úgy is töröltetheted egész nyugodtan. Egyebekben meg én sokszor megcsinálom azt, ha valaki inzultál engem, akkor arra csak annyit reagálok, hogy "én?" vagy "tényleg?". Az ilyenek azt várják, hogy veszekedj velük, de ezzel csak ők húzzák fel az agyukat, hogy nem írsz semmi olyat, amibe tovább beleköthetnek :)

2013. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Olyanokat ír rólam, hogy úgy érzem muszáj megvédenem magam. Teljesen demagógan félremagyaráz mindent, mindenkivel elhiteti, hogy egy utolsó szar szemét nő vagyok. :/

Több nickem is bemocskolta. :/

2013. márc. 16. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És nem használ, ha bejelented (a moderátorok sajnos néha elfogultak, de azért legtöbbször tényleg törlik a veszekedő, trágár válaszokat)?

Tényleg nem érdemes visszavágni, hidd el, az ilyen unatkozó munkanélkülieknek az a szórakozás, ha másokkal itt veszekedhetnek, egyszerűen unják az agyuk, azt keresnek valami balekot (bocsi, ezt nem rád értem), akibe beleköthetnek. Persze én is sokszor felhúzom az agyam és visszavágok, de a végére annyira kiforr a veszekedés, hogy már én látom, hogy nem érdemes folytatni, mert a kedves válaszoló csak engem akar felhúzni. Ilyenkor oda kell írni, hogy "tudod mit? neked van igazad, vita lezárva" vagy hasonló és arra már úgy sem tud mit írni. Tudom, sokszor nagy a kísértés, hogy igenis visszavágj (ahogy mondtam én sem tudom mindig megállni), de nem érdemes az ilyen inzultálókat magunkra venni, mert nem gondolják komolyan. Csak unatkoznak :)

2013. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Őt már nagyon sokszor kitiltották és mégis mindig visszajön. Törli a sütiket és regel újat. Egyetemista a csaj.
2013. márc. 16. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik-másik ilyen troll már-már pszichés eset!

Én is ismerek ilyeneket / igaz, nem a GYK-en, más blogokon, fórumokon /, akiknek ha már meglátom a nicknevét, már magamban felhördülök, mert előre sejtem, miféle reagálásaik lesznek az adott témában. Igaz, nem írok nekik semmit, a baromságaikra sem reagálok, pedig nagy a kísértés. Ezek a személyek az égvilágon mindenbe belekötnek, fikáznak, becsmérelnek, ítélkeznek idegenek felett. Nem értem, hogy a moderátorok miért nem tiltják ki őket? Még ha hatszor, hatféle névvel regelnek be újra és újra. Stílusukról felismerhetőek.

Sajnos, mivel az emberek ebben az országban egyre inkább széthúznak, a tolerancia, együttérzés egyre inkább kikopik belőlük, itt a neten se számíts túl sok jóra. Arc nélkül meg végképp. Nem lát, nem hall téged, így egyszerűbb a troll dolga, nyugodtan köpheti rád a kígyómérgét. De a jóérzésű embereknek örülni kell, szerencsére azért még van belőlük, itt, a világhálón is.

2013. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

érdekes, engem senki sem zaklat. talán mert nem veszem véresen komolyan a GYk-t. itt nem fogjuk megváltoztatni a világot, tök fölösleges minden szépen kifejteni, megmagyarázni, vitatkozni. ismered a mondást: aki hülye, az is marad

take it easy!

2013. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!