Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy szemüveg?...

Mennyibe kerül egy szemüveg? Tiéd mennyiért csinálták és mikor?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és hol?
2013. márc. 17. 14:20
 2/8 anonim válasza:

Sokmindentől függ. Pl egyszeü dioptirás vagy cilindrikus, esetleg még bonyolultabb a lencse. Egyéb igények, bevonatok, na meg a keret, ha speckó igényeid vannak.

Illetve akarsz-e rögtön tartalékot.

2013. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyszerű dioptriás
2013. márc. 17. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig Ofotért-ben csináltatok. A mostani úgy 4 éve van meg, és 58 ezerbe került. Erős szemüveg kell nekem, szóval vékonyítani kellett, de fogalmam sincs már, hogy mennyi extrák pakoltak rá. Többe is került volna, de a keret akkor akciós volt, és harmadannyiba került.
2013. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Alapkivitelben elég olcsón és gyorsan megúszhatot, ha nincsennek speckó igényeid.

Számot nem tudok mondani, mert nekem bonyesz van. Egy két helyre sétálj, vagy telefonálj be.

Mindíg vannk akciók. Egészségpénztár jól jöhet, ha van.

2013. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy teljesen egyszerű minden extrák nélküli szemüvegem van, gyenge dioptriával, a legolcsóbb kerettel(8800). 24500 volt. Ofotértben megúsztuk volna 16 ezerből is, de csúnyák voltak a keretek, ami tetszett 30 ezer volt :)
2013. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány dioptriás? 4-5-ig keress akciókat, sok helyen hirdetnek olyat, hogy pl. néhány réteggel ellátott műanyag lencsével kb. 10000 Forintból megcsinálják úgy, hogy a boltban választhatsz magadnak keretet. (persze nem Ray-Ban kereteket, de egész jó választékok vannak).

Nekem sajnos 8-as kellene, az már drága, a mostani szemüvegem 7 éve 50 körül volt, kellene új, csak nincs rá pénzem.

2013. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól is függ h vékonyított e a lencse, meg milyen a keret....
2013. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!