Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MINDEN NORMALIS VÁLASZT...

MINDEN NORMALIS VÁLASZT FELOPNTOZOK (Nem csak a pozitivakat)! Mi bajuk az embereknek ezzel? (bőven lent)

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy magicezek (ez egy gyűjtogetős kártya) es ha ezt megtudja valaki akkor elkezdi mondan hogy:

jaj de gyerekes, nöjj mar fel, ez az ovisoknak valo stb...(persze nem mindenki) Es nem ertem mi a bajuk vele mert 1. fiatalnak szamitok azok kozul akik ezt jatszak 2. Nem egyszeru jatszani meg paklit osszerakni, sok bonyolult szabaj van stb... (ismerek egy kassai csavot aki sakkbajnok volt de attert a magicre mert az nagyobb kihivas volt neki)

Es meg sorolhatnam...

Ti hogy gondoljatok? Velem van a baj? Legyszi irjatok kort es nemet is!

(bocsi az ekezetekert mobilrol irok)



#feloontozok
2013. márc. 19. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Például ki mondja ezt?

Mindeki, kivétel nélkül?

Szerintem nem ciki.

2013. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Osztalytarsak, nehany haverom, ismerosok. Es nem ilyen idiotakra kell gondolni hsnem ertelmes emberekre.
2013. márc. 19. 15:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkinek ne adj a véleményére.

Azt csináld ami neked jó, nem azt, ami másnak.

Ne feledd, amit más nem tud, akkor azt akarja, hogy te sem tudd azt.

2013. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek lehet hobbija! Szerintem nincs ezzel semmi baj!

Sok fiatal cselleng z utcán, iszik, drogozik, mert nincs semmi amivel elfoglalnák magukat. Nincs semmi céljuk.

Úgy gondolom ha van hobbid és szereted, akkor nem kell mások véleményére adni. (feltéve ez senkire nézve sem káros! :D )

2013. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nehogy már más határozza meg, hogy te mit szeretnél. Azt csináld amihez kedved van. Annak semmi értelme sem lenne, ha mondjuk abbahagynád a magicet és elkezdenél egy olyan hobbit ami a többieknek tetszik, de neked meg nem csak azért hogy ők elégedettek legyenek.

Egyik barátom pl. (2 évvel idősebb nálam) legot gyűjt. Ezt szereti, nincs semmi pszichológiai baja. Van barátnője, jó munkája, és értelmes hapi. Soha nem szóltam be neki, soha nem dedósoztam le, mert tudom róla, hogy jó ember.

Tudod megtanultam az évek alatt, hogy nem kell adni más véleményére (pláne akkor ha azt sem tudja miről beszél). 30F

2013. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem veled akarnak lógni. Nem?
2013. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt szoktam mondani, hogy a saját pénzét mindenki arra költi, amire csak akarja. Ha neked ez a hobbid, ez ad örömöt, akkor csináld. Senkinek semmi köze hozzá. Nem kell, hogy elismerjék a tevékenységed, egyszerűen semmi közük hozzá.
2013. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valszoka johetnek meg, mindegyikra ment a zol pacsi de azt nem ertem hog #6 mire gondolt.
2013. márc. 19. 16:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
15
2013. márc. 19. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!