Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság hogy megy a mozi...

Manapság hogy megy a mozi "menete"? , ujra randim lesz és nem akarok beégni mert már elég rég voltam.

Figyelt kérdés
Vegyük meg elővételbe a jegyet, vagy ha ott vesszük kinél kell vásárolni, plusz még egy kérdés ti mit szoktatok venni a filmre pl. kaja pia.
2013. márc. 19. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát meg is rendelheted ha megvan h mit néztek ès mikor, de a helyszinen is megveheted.

Kaja lehet popcorn viszont pl én a nacos-t jobban szeretem (lehet nem igy irjak). Inni jo ha veszel de ne sokat (a wc-zés miatt). Am meg nem is feltetlen szukseges venned barmit is ( azert kerdezd meg a párod) en pl az osszes eddigi mozizasombol 1x vettem barmit is (illetve nem is en hanem meglepetes szeruen odaallitott ket nacosssal )

En azert az uditot javaslom ;)

2013. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!