Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Véleményetek erről? [youtube]

Véleményetek erről? [youtube]

Figyelt kérdés

Szóval van ez a történet, hogy ha a youtubeba beírod, hogy xy (nem emlékszem már, nagyon bonyolult címe van), akkor nem találsz semmit, csak néha az eredeti videónak a töredékét. Letörölték a youtube szerkesztői, miután 153 ember kivájta a szemét a videó megnézése után és elküldték a youtube főhadiszállására. Ezután még a youtube egyik szerkesztője megnézte, és azóta is erős nyugtatók hatása alatt áll. A videóban egy pasas bámul téged semleges arccal 1:58-ig, majd 2 mp-ig rádvigyorog. A videóban szereplő férfit soha nem találták meg, az IP-cím pedig nem létezett.

Bocs, lehet, hogy rossz kategóriába tettem, de nem tudtam, melyikbe rakjam....

Szóval, vélemény? Hisztek benne? Hallottatok már róla? Ne küldjetek linkeket lécci, úgyse merem megnyitni! :P

Előre is köszi az ÉRTELMES VÁLASZOKAT!



2013. márc. 19. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ahha, 153 ember kivájta a szemét mert valaki rávigyorgott mi? :DDDD
2013. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
rosszul tudod kérdező, az emberek öngyilkosok lettek és azután vájták ki a szemüket
2013. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lol xD
2013. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=4WBZwLkvpFI

Én csak erről hallottam. Hogy aki végig hallgatja állítólag öngyilkos lesz.

2013. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: mondtam, hogy ne küldj linkeket :DDD
2013. márc. 19. 19:03
 6/16 A kérdező kommentje:
2/5: akkor elmeséled az igazi sztorit?
2013. márc. 19. 19:03
 7/16 anonim ***** válasza:

"Én csak erről hallottam. Hogy aki végig hallgatja állítólag öngyilkos lesz."

Ezek szerint több mint 2 millióan öngyilkosok lettek emiatt.. :DDD

2013. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
na jó, eddig kb. egy értelmes válasz se érkezett és én nagyon érzékeny vagyok az ilyen sztorikra, valahogy nyugtassatok meg lécci :D meg meséljetek erről, hátha rájövök, mekkor **szság és azontúl nem fog érdekelni. léccciii
2013. márc. 19. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:

már megint hódít ez a marhaság?

Egyszer végig néztem és semmi ismétlem semmi nem történt. És ami a legjobb még mindkét szemem megvan.

2013. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és mi volt benne? [előző]
2013. márc. 19. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!