Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Okkal zavar, vagy túl sokat...

Okkal zavar, vagy túl sokat akarok?

Figyelt kérdés

A barátom (19) nem tud elmenni a nővére (21) mellett anélkül, hogy ne kezdeményezne vele egy 10-30 perces beszélgetést, amiben én nem vagyok benne, mert egyrészt iszonyat más világ a nővére, másrészt csak olyan közös témáik vannak, amik egy kicsit sem érdekelnek, de akarva sem tudnék hozzászólni, mert szakmai dolgok, meg számítógépes játék téma. Na meg ez általában úgy történik, hogy megyünk fel a barátom szobájába, én megyek elöl, ő meg mögöttem, de menet közben behajol a nővére szobájába dumálni, én meg akkor már nem fordulok vissza, és tényleg tudom, hogy csak ott állnék szótlanul. Majdnem három éve járunk már, de ez mindig zavart, és ebédnél is, vacsoránál is általában ketten beszélgetnek, egymásra néznek, és kollégák neveit említik, akikről én nem is tudok semmit, nemhogy hozzá tudnék szólni. Azt is észrevettem az elmúlt fél évben, hogy nem képes egyedül döntéseket hozni: a múltkor elmentünk vásárolni, és véletlen összefutottunk a nővérével is, na, gondoltam magamban, itt véget is ért a szerepem. A barátom pulcsit akart venni, és találtunk egy tök jót, tök szexin állt rajta, de mégis azt választotta, ami inkább a nővérének tetszett, és idő közben én teljesen háttérbe szorultam, csak kullogtam mögöttük, és már nem is próbáltam érvelni semelyik ruha mellett se. Tudom, hogy gáz, de örülök, ha a tesója nincs a közelben...

Túl sokat akarok a barátomból? Ki akarnám sajátítani? Vagy tényleg furcsa ez egy kicsit? Heti két napot vagyunk együtt, ez nem jelent teljes 48 órát, és mégis csüng a nővére szavain, ha a csaj kitalál valamit, a barátom is megy utána... Néha az jut eszembe, a jövőnk is ebből fog állni: nekem majd lesz egy külön otthonom, ő meg majd a nővérével meg annak a barátjával fog élni... Az sem ritka, hogy elfelejt chaten válaszolni, és fél órával később ír, hogy ,,jaj bocs, csak bejött a nővérem, azt' dumáltunk". Van más is ilyen helyzetben?

Én nagyon szeretem őt, a nővére is kedves, csak nem az én világom, de szerintem nagyon kiakadna, ha ezt megpróbálnám vele megbeszélni...

L19


2013. márc. 20. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ugyanigy vagyok,csak a barátom az anyjával cseverészik amikor ott vagyok(egy munkahelyen dolgoznak)és az ő szavára ad leginkább.Engem személyszerint eléggé zavar,mert fölöslegesnek érzem magam ilyenkor,de nem emlitettem meg ezt neki..
2013. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátod meg akar felelni a növérének, ez a késõbbiekben sok vita tárgya lehet közöttetek.
2013. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, részvétem, az talán a rosszabb verzió, amikor a fiú anyuci pici fia... =/ Talán ugrasd őt ezzel, talán felnyílik a szeme. Én csak azzal szoktam őt, hogy egyedül nem tud semmit kitalálni, de a nővérét nem merem belekeverni...

Második: én nem a megfelelni akarást látom, hanem hogy egyedül tényleg nem tud semmiben dönteni, és mindig a járt úton megy, amit az is megmutat, hogy ugyanazt a sulit végezte el, és ugyanaz a melója, mint a nővérének... Pedig azelőtt eszébe sem jutott volna ez a munka... És a nővére szavára tényleg jobban ad, nem értem, miért, pedig nekem is jó ízlésem van, szépen öltözöm, nekem is van eszem, jól tudok érvelni, és mégsem tudom leelőzni a nővérét, valamiért ő az isten a szemében... Sz*rul esik, már egyre sűrűbben. Múlthéten úgy esett, hogy én előbb értem oda hozzájuk, mint ő maga, és már teljesen szétuntam az agyam, két óra múlva jött haza, és elterveztem, hogy a nyakába ugrok majd, de közben a nővére is hazajött, és ahogy elkezdtek beszélgetni, elment az egész naptól a kedvem, nemhogy a nyakába akarjak ugrani. Régebben nem voltak csúnya gondolataim, de most már néha úgy hagyom kettesben őket, hogy közben arra gondolok, nyaljátok ki egymás s*ggét...

2013. márc. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!