Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Támogatnád egy magyar panoptik...

Támogatnád egy magyar panoptikum építését?

Figyelt kérdés
Madame Tussaud szerüre gondoltam,de a magyar hősök és nagy magyarok is szerepelnének.
2013. márc. 21. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Két okból:

1. a jelenlegi helyzetben bele se merek gondolni milyen vita lenne abból kit tarthatunk nagy hősnek vagy magyarnak.

2. nekem a hideg futkos a hátamon ezektől a viaszbábuktól. Nem tudom miért van ez.

2013. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzem lenne, akkor anyagilag is simán támogatnám. :)
2013. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, miért ne? :) Olyan mint a Hősök tere Budapesten, csak jócskán kibővítve...
2013. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy-kettő most is, persze kisebbek.

Pesten volt egy elég nagy egy pincében, nem tudom még megvan-e.

2013. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem Wesselényiről ,Kossuthról,Petőfiről és Széchenyről nemigen van mit vitázni.De pl.ott lehetne akár Rákosi,Kádár,Horthy és Szálasi is .Na ebből aztán valószínüleg kitörne a palotaforradalom ahogy a fantasztikus parlamentünket ismerem.
2013. márc. 21. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!