Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Támogatnád farkasok és medvék...

Támogatnád farkasok és medvék betelepítését Magyarországra?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 17:28
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
63%
a kertembe neeem..de acigánysorra igen :D
2012. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2012. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
49%
Inkább a farkasokat,olyan szépek :D
2012. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2012. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mindkettőt. De csak ha biztosítják nekik a nyugodt, biztonságos, élhető környezetet. Orvvadászok és ősember módjára vadászó rétinégerek nélkül.
2012. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem, hülyeség. Maguktól is betelepülnének, ha lenne rá élettér. Csakhogy nincs, akkor mégis hova akarod betelepíteni őket? Azért fölösleges, hogy aztán itt pusztuljanak éhen, vagy éppen ki kelljen lőni őket mert a városban mászkálnak.
2012. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Van számukra élettér és nem települnek maguktól oda - sajnos vagy nem sajnos, azt mindenki saját maga döntse el. Mindenesetre tőlünk a Székelyföldről, szerintem senki nem bánná ha vinnétek el belőlük, mert már kissé kezdenek túlszaporodni, a helyi erdészeti hivatalok meg nem igazán szándékoznak szabályozni a számukat, mert minek is, ha olyan jó sok pénzt lehet keresni egy - egy medve kilövéséért.
2012. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon jó lenne!

Amúgy megvan a megfelelõ élet tér,és a farkasok már kezdenek vissza jönni.Már nem egy helyrõl hallottam ahol farkast láttak.Szerintem a farkasok,akárcsak az aranysakálok,vissza fognak jönni...

2012. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nagyon szeretném!A farkasok olyan gyönyörűek és máig sajnálom hogy kiirtották őket!Én a bükk mellet lakom és néha szoktam olyat csinálni, hogy felülök egy fára és mozdulatlanul várok, hogy megjelenjenek az állatok.Sokszor elgondolkodtam rajta hogy milyen lenne ha ilyenkor előlépne egy gyönyörű farkas a fák közül.
2012. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
58%
A bánat se akarja! Van itt elég állat a magyar erdőkben!
2012. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!