Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A baratnom miatt nincs maganel...

A baratnom miatt nincs maganeletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 eves vagyok es van egy baratnom akivel viberen szoktunk beszelgetni.De sajnos o nagyon sertodos es azon is megsertodik amin nekem kellene ugyhogy muszaj vagyok vele beszelgetni.En szeretek vele beszelni de nem napi 13 orat..

Ha megbantom elhord mindennek.Meg az a baj hogy tobb tantargyban is csoportra van osztva az osztaly es vele vagyok mindenhol.Es van egy fiu aki szinten velunk van es tetszik nekem es attol tartok hogyha megbantom a baratnom akkor o azzal a fiuval fog ulni es nekem megint osszetorik a szivem.Viszont mivel mindig irnom kell neki viberen ezert nincs maganeletem.Nem nezhetek filmet stb.

Mit tegyek? Kerlek segitsetek! Nem birok igy elni. Ma is sirtam mert egyszeruen nincs maganeletem. :'( Es bocsi hogy ekezet nelkul irtam de telorol orakig tartott volba ugy leirni a banatom.



2013. márc. 24. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ne félj már tőle.


Ne írj és kész.

Hisztérika..azt hiszed az ilyen kell a fiúknak?

2013. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de anyu kitalálta, hgoy mosogassak el, porszívózzak fel, süssek sütit, vendégek jöttek, megyünk vásárolni, át kell néznem a leckét, meg kell látogatnom a nagymamát...
2013. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
TE döntesz. Nem muszáj vele beszélni, nem kell neki írni. Komolyan úgy akarod élni az életed, ahogy neki tetszik?
2013. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
kapcsold ki azt a rohadt telefont. egyébként meg majd felnőttök, és rájöttök, hogy mind a ketten milyen ostoba kislányok voltatok.
2013. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de nektek igy konnyu de nekem nem. egyszeruen rudom hogy.mindig en vagyok a szar. es mivel szep egy csomo fiunak bejon tehat en lebnek a vesztes. multkor itt volt a masik baratnom es nem irtam neki es ezen felkapta a vizet es egy oraig kellett konyorognom hogy megbocsasson. en szeretem ot marmint baratilag de nincs maganeletem. a masik baratnom aki itt aludt azt mondta nekem hogy irjam hogy jo akkor kapdbe a ... de en nem akarok osszeveszni vele. es ha mondanam is neki hogy kerlek ne sertodj meg de en bem szeretnek napi 12 orat veled beszelni akkor is besertodne elhordana mindennek es kikotyogna a titkaim. kerlek segitsetek rajtam :(
2013. márc. 24. 22:30
 6/22 anonim ***** válasza:

Pedig hosszú távon csak te szívod meg ezzel a csajjal.


Ha elpofázik valamit, azzal is magát égeti, másrészt gondolom te is tudsz róla ezt azt. Szóval a gond ott van, hogy te félsz tőle.

2013. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Lehet az van hogy felek tole de utalom hogy mindig en vagyok a szar. Szerintetek mit mondjak nekivszwmtol szembe hogy ne sertodjon meg?
2013. márc. 24. 22:41
 8/22 anonim ***** válasza:

Ígyis úgyis megsértődik. Akkor meg mondd az igazat.

Nem te leszel a szar, max az ő szemében, de ő meg egy hisztérika.

Nem gondolkodtál még el azon, hogy miért beszél veled ennyit?

Mert más nem beszél vele. Akkor meg csak benne van a hiba, hadd hisztizzen, ha barátot akar, akkor kénytelen lesz beismerni ezt.

2013. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De annak a fiunak is elmondana hogy tetszik nekem.
2013. márc. 24. 22:47
 10/22 anonim ***** válasza:

szerintem ne beszélj erről vele. mert azzal lehet tényleg kicsit eltolnád magadtól jobban, mint szeretnéd. hanem alakíts úgy a dolgokat, hogy ritkuljon annyit a kommunikáció, ami már neked is öröm.


egyrészt válaszolj ritkábban. másrészt meg, ha pl nézel egy filmet akkor írd meg neki, hogy pár óra múlva leszel. stb.

2013. márc. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!