Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ez nem annyira...

Tudom, hogy ez nem annyira fontos de: a tegnap volt a szulinapom es a facebookon az uzenetfalam tiltott (nem latja senki), erre az egyik baratnom azt kerdezte ma:" Mondta neked valaki, hogy "Isten eltessen! ""?

Figyelt kérdés

Egy masik csaj nagyon elcsodalkozott a mondatan, erre a baratnom hozza fuzte:"Hat ha nem annyira nepszeru! "

Azt meg megemlitenem, hogy elegge jol elvagyok ezzel a baratnommenl, de nem esett jol a megjegyzese, es az is igaz, hogy nem vagyok annyira nepszeru mint o (sot nem torekszem nepszeru lenni, sem arra, hogy szamtalan baratom legyen)! Ti, hogyan reagaltatok volna erre?


2011. máj. 13. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mindenkinek tegnap volt a szülinapja? :O Bátyámnak is. Vagy te a bátyám vagy? :D
2011. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ne törődj azzal, hogy mások mennyire tartanak népszerűnek. ha te jól érzed magad így, akkor ne változtass. attól még nem leszel boldogabb, kedvesebb, okosabb, ha milliónyian írják ki az üzenőfaladra, hogy boldog szülinapot. lehet, hogy neked így "népszerűtlenül" több igaz barátod van, mint annak, aki olyan hihetetlenül népszerűnek tartja magát.
2011. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
A barátnőd egy kicsit bunkó... én ezt gondolom
2011. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Elég bunkó dolog volt..mindenesetre utólag is boldog születésnapot :)
2011. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:56

Nem hiszem, hogy a batyad vagyok (lany vagyok).


Utolsonak:Koszonom szepen!

2011. máj. 13. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:

szia:)

ne foglalkozz ezzel:) figyu...akinek 4524512845 ember ír az üzifalára, az nem több azzal, mert lehet, hogy jórésze felszínes...és csak úgy írja...

sokkal jobb, ha vki szívből írja vagy mondja neked:)

bunkóság volt a bnődtől...ha tudja milyen vagy, ezt nem kellett volna írnia...

de ne gondolkodj ezen, mert már el is felejtették...és nem fog erről már senki véleményt mondani:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez attól függ ki mennyire "él" a neten akit sokan látnak mindenféle sz--rsággal kérkedni hamarabb észreveszik.Aki meg úgy megbújik a többiek között nem igazán.Attól még nem hiszem h te kevésbé szertehető lennél,és ezek mind felszínes dolgok szerintem ne erre adj.

A barátnőd meg szimplán rosszindulatú,ha kicsit is jóérzéssel lett volna feléd nem mond ilyen primitív megjegyzést.

2011. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerethető*
2011. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!