Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha egy lány...

Szerintetek baj, ha egy lány szinte csak fiúkkal barátkozik?

Figyelt kérdés

Minden barátnőmben csalódtam egész életemben és a fiúkkal jobban kijövök. Persze kapom a megjegyzéseket a lányoktól, hogy igen, egyik sem igaz barát, mert csak meg akarnak d.gni, de az igazság az, hogy van, aki már 6-7 éve jó barátom és mindig számíthatok rá. Nem szeretem szidni a fiúkat úgy, mint a többi lány, mert velük hamarabb megtalálom a közös hangot. A lányok általában szemetek lesznek velem és ezt nem beképzeltségből mondom, de van olyan, aki azt nem bírta elviselni, hogy mondjuk nekem sportosabb az alakom, vagy hosszabb a hajam, ezért ahol tudott, ott keresztbe tett nekem, tehát tipikus női megnyilvánulások. Én viszont ha látok egy helyes lányt, aki még kedves is, arra felnézek, tehát nem vagyok olyan rosszindulatú, mint akiket eddig ismertem.


Csak ha belegondolok, tényleg a barátaim háromnegyede fiú, 2 legjobb barátnőm van, akiket évek óta ismerek. Ez szerintetek rossz? Jobb, ha inkább egy lánynak barátnői vannak, ti mit gondoltok?

20/L


2013. márc. 25. 22:54
 1/10 anonim válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm. Sőt barátnőm is volt ilyen. Szerintem, társaság függő. A fiúk sok esetben kihasználják az ilyen lányokat. És ez most tapasztalat. 18/F
2013. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fúúú, hát ez nagyon rossz és hatalmas nagy baj. Ennél rosszabb és nagyobb baj már nem is lehetne. Szörnyű miket teszel... :(
2013. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mármint úgy érted, hogy ezáltal bepróbálkoznak? Velem is történt sokszor ilyen, de aki nem bírja elfogadni, hogy nem szeretnék többet, azzal nem barátkozom tovább, na meg a sok álhaverkodóval sem.

Viszont a legtöbb fiúval már évek óta jóban vagyok, együtt járunk bulizni, bármikor beülünk valahova, kibeszéljük a dolgokat, elnevetgélünk. Azért én sem fiúkolóniára gondoltam, csak ha már jó barátságok, akkor nekem azt fiúk teszik ki 90%-ban.

2013. márc. 25. 23:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem amúgy, hogy szerintetek jobb-e, ha valakinek inkább lánybarátai vannak. Mert néha azért hiányzik, de már azt sem tudom, milyen lányokkal barátkozni.
2013. márc. 25. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jobban kijössz a fiúkkal. A nők vagy ötször zűrösebbek, mint a férfiak. Ha egy fiú jóban van valakivel, akkor jóban van valakivel, ha rosszban, akkor rosszban. De nem játssza a szappanoperát, nem köt barátságokat és nem dobja őket hetente, hogy utána két hét múlva újra barátok legyenek. A nők ezt csinálják, egyszerűen nem bírnak magukkal.
2013. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez majd csak akkor lehet gond, ha barátod lesz. mármint pasid :D

egyébként nagyon megértelek, én is inkább fiúkkal jövök ki, most vagyok gimi utolsó évében és egyszerűen rosszul vagyok attól amit a lányok csinálnak egymással... meg amit én is elviseltem éveken keresztül...

szóval nem gond, csak remélem találsz majd egy olyan pasit akit ez nem zavar! :D

19/L

2013. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek lány barátaim.Jobb egy fiú barát,mint sok kétszínű barátnő! A fiúk sokkal toleránsabbak,őszintébbek,lazábbak (már amelyik).Engem meg rohadtul nem érdekelnek a tipikus női dolgok,mint shoopingolás,hajfestés,műköröm stb.Lányok közt csak azokkal jövök ki jól,akik ilyen lazábbak,humorosak.Akik nem sértődnek meg ha őszinte velük az ember.
2013. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, miért lenne baj? Így érzed jól magad, és másoknak sem okozol ezzel szenvedést - ahol ez a kettő stimmel, ott nincs baj. :)
2013. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is inkább fiú barátaim vannak, pedig érdekes módon gyerekkoromban szinte csak lányokkal barátkoztam - aztán megváltozott az érdeklődési köröm, és így a társaságom is. Fiúkkal jobban el lehet hülyülni, megbízhatóbbnak találom őket, és nem sértődnek meg minden butaságon; valamint jó pár hobbijuk is van, amit én jobban szeretek csinálni, mint egy butikban shoppingolni órákon keresztül (pl. videojátékok... az egyik kedvencem :D). Persze nekem is vannak lánybarátaim is, de azok sem ilyen plázacicák, hanem normális, értelmes egyedek :)


Szóval nincs ilyen szabály, hogy milyen neműekkel barátkozhatsz. Ha valaki szimpatikus, akkor szerintem ne érdekeljen milyen nemű, csak hogy jól kijöjjetek egymással, és még egy jó baráttal gazdagodj.

2013. márc. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én szeretek vásárolgatni (ha van pénzem), sminkelni, csinosan járni, nőiesnek lenni, de attól még értelmesnek tartanak az emberek. A fiús programok nem hoznak lázba, inkább a fiúk természete az, ami inkább szimpatikus, nincs állandó féltékenység, hátba szúrás, pletyka, csak szimplán vagyunk, beszélgetünk, röhögcsélünk. A lánybarátaim, az a kevés is inkább "fiús", művészi beállítottságú, ezért nem arra fókuszálnak, hogy kibeszéljék az összes élő embert a Földön.
2013. márc. 27. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!