Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Mit csináljak a barátnőmmel? Iszik, drogozik.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja mióta megismerkedett egy gyerekkel teljesen megváltozott. Régen szóba se állt volna ilyen alakkal,nemhogy még a többi.Sosem cigizett,ivott vagy füvezett. Most elkezdte mind a hármat,van hogy iskola után elmennek valahova,és a füves cigit szívják,vagy isznak. A kedvéért ellóg iskolából, ki tudja mit csinál még. A srác mellette még több csajt is hülyít. Próbáltam vele beszélni többször is,felnyitni a szemét,hogy ezen az emberen nincs mit szeretni,és hogy naiv, de azt mondta,hogy úgy sem értem meg, mit vagyok befeszülve,meg hogy az ő dolga ne szóljak bele, már nem is beszélünk. A szülei gondolom nem tudják,ha a fiúhoz megy kitalál mindenfélét,hogy iskolai program... stb. Mit csináljak? Kérlek segítsetek!
2013. márc. 27. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lapát.
2013. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hagyd csak csinálja az ő dolga
2013. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe ,minek egy nyűg a nyakadba,valószínű hogy menthetetlen.
2013. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy dobd ki és nem azt, hogy üsd agyon ^^-
2013. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mondd el a szüleinek!
2013. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem akarom hagyni,rossz látni hogy mi lesz belőle. Nem ilyen volt,régebben ezeket megvetette. Nem tudom miért de nagyon bele van bolondulva abba a r*hadékba.
2013. márc. 27. 20:58
 7/14 Antonius Caepio válasza:
Sajnos nem tudsz mit tenni azon kívül, hogy beszélsz a fejével. Ha ez nem válik be, akkor hagynod kell, hogy a saját kárán tanuljon. Nem erőltethetjük rá a segítségünk olyanokra, akik nem kérik, mert csak magunkra haragítjuk őket. Úgy veszik, hogy belegázolunk a privát szférájukba. Tudom milyen rossz érzés, de hagyni kell az embereket tanulni a hibáikból.
2013. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hány éves barátnőd

amúgy ne szólj a szüleinek, mert haragudni fog Rád

a szülei ha nem cigiznek, akkor érezniük kellene

ezt nem hiszem el, hogy nem veszik észre és a délutánokat ki tudja magyarázni, ez csak akkor ha nem is figyelnek otthon rá N

2013. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
16 éves. Az apja cigizik azt tudom. Gondoltam rá,hogy szólok, de abból hatalmas balhé lenne. Már ott tartok,hogy elkapom valahol azt a köcs.göt és telibeverem.
2013. márc. 27. 21:07
 10/14 anonim válasza:
nem tudsz mit csinálni, akármit mondasz, nem hallgat rád. Nekem is van egy barátnőm, aki kb. ennyi idősen odavolt egy srácért és egyre durvább dolgokba ment bele miatta, aztán mikor beszívva megerőszakolták, sírt nekem... pedig milliószor mondtam neki, hogy ne csinálja. Sajnos vagy nem sajnos, emiatt kapott észbe, most 24 éves korára boldog párkapcsolatban él, minden káros szenvedély nélkül.
2013. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!