Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú, miatt tönkre mehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú, miatt tönkre mehet a barátságom a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Szóval a teljes sztori az, hogy: Mostanában rajz órákra járunk a barátnőmmel, amit ő intézett el meg minden és hát a tanárunk kívül néha a tanárunk egy havera is ott szokott lenni. Hogy kicsit érthetőbb legyen én 14 vagyok, a barátnőm 16, és az a fiú kb 20.

Szóval a barátnőmnek tetszik ez a fiú, amit egy darabig nm is mondott el nekem(ami nem szokása) ő már 4 éve ismeri ezt a srácot. Én bírom, mert jó fej :P és jó haver. De nagy volt a kísértés, hogy tudjam mit gondol a barátnőmről. Ezért sms-be megkérdeztem, hogy neki bejön-e a barátnőm, mire ő azt felelte, hogy nem.

Ez az idő alatt a barátnőm ugyan ezt kérdezte csak, hogy én bejövők-e annak a srácnak. A fiú azt mondta, hogy igen.

A barátnőmnek nagyon szarul esett a dolog és nem akarta elmondani.

Soha nem titkoltam semmit vele szemben és ő is mindent elmondott nekem. Azt mondta rám nem haragszik én nem vagyok hibás ezért. De mégis másképp viselkedik. Nem tudom mit csináljak. :-s



2013. márc. 5. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Hogy lehet hogy mind a ketten megkérdeztétek a srácot? Összebeszéltetek hogy megkérdezitek hogy tetszik-e neki valamelyikőtök?
2013. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk össze... elmondta a srác nekem, hogy a barátnőm épp ugyan ezt a kérdés tette fel neki. És hát elég egy formán gondolkodunk a barátnőmmel.
2013. márc. 7. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!