Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan reagálna a...

Szerintetek hogyan reagálna a szomszédotok, ha egy késsel a kezetekben nyitnátok ajtót? (lent megmagyarázom)

Figyelt kérdés
szóval ilyen viccesre véve a figurát:D pl kést élezel, és akkor kérdezi h mi ez a kés?:O és te meg mondod h jaj semmi, csak épp kenyeret vágni készültem xD hogyan reagálna szerintetek?:DD

2013. ápr. 2. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem reagálna. Ebben semmi vicces nincs.
2013. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa. Nincs ebben semmi vicces.. Előfordul hogy az ember a konyhában használja a kést a főzéshez..
2013. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ajtót kell nyitnom, akkor le teszem a kést a kezemből. Különben nem is tudnám kizárni az ajtót.
2013. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa.

De sógornőm inkább akkor rémült meg, amikor mutattam neki, h a mi késeinkkel a szőrt is le lehet borotvállni az ember kezéről.

Szakács vagyok, kicsit kés mániás. :-D

2013. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom akkor épp nem jött ide, de volt amikor a párom egyik barátnője jött át, és én nyitottam ajtót. Akkor éppen pulykát vágtunk, és ugye amikor pucoltam véres volt a kés, meg persze én is, és mivel a bejárat ott van a konyha mellett így úgy nyitottam gyors ajtót késsel a kezemben, akkor annyira levoltam blokkolva mert közben a rádió is szólt, hogy amikor ajtót nyitottam a csaj totál megrémült, nézett rám nagy szemekkel, és hogy nem-e zavar? Ez volt az első kérdése. Persze amint belépett már látta mi a szitu de szerintem hirtelen más dolog futott át az agyán.
2013. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

erre hogyan reagálnál amikor belépsz? :)


http://www.youtube.com/watch?v=8ScouSl6ON8

2013. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!