Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek van barátja, és szinte napi kapcsolatban van az exével?

Figyelt kérdés
Telefonon, vagy akármilyen módon tartjátok a kapcsolatot?
2012. ápr. 15. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

igen én :D

de mostani barátom erről nemigazán tud

és facebook.on beszélgetünk

a volt barátom próbál ismét 'közeledni' de én nem hagyom, csak beszélünk

2012. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már nem tartom exemmel a kapcsolatot de anno ő napi szinten tartotta velem a kapcsolatot, volt már másik barátnője, de velem akarta mégis újrakezdeni, személyesen taliztunk, ő jött ide, a csajt le is koptatta egy időre (vidéki volt a csaj) nem ment hozzá, hanem inkább hozzám, és minden téren nálam kereste a gyönyört és boldogságot, meg is találta mint azelőtt az együtt töltött évek alatt, de a bizalmam egyre összeomlott és már én az EX barátnő nem akarom soha többé látni, így kénytelen azzal a nővel lenni.
2012. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az exem az egyik legjobb barátom, bár nálunk sosem volt még csak szerelem sem, nem hogy lángoló szerelem. Összejöttünk, mert féltékennyé akarta tenni az exét, aztán másfél évig együtt maradtunk. Szerettem, most is nagyon szeretem, de sosem voltam belé szerelmes, ahogy ő sem belém.
2012. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat, de arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan akinek jelenleg van új kapcsolata, és emellett tartja-e a kapcsolatot az ex-szel? Akár az új társ tud is erről, és mit szól hozzá?
2012. ápr. 15. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van exem, akinek van pasija, de tartjuk a kapcsolatot. Találkozunk személyesen, eljárunk ide-oda, fb-n beszélünk, ilyenek...
2012. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első szerelmemmel (1994-ben szakítottunk), és az első férjemmel (1997-ben váltunk el) is szinte napi kapcsolatban vagyok, elsősorban telefonon, illetve online. A jelenlegi férjemmel több mint 10 éve vagyunk együtt, soha semmi problémát nem jelentett egyikünknek sem.
2012. ápr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én több exemmel is beszélgetek, noha nem napi, inkább csak heti szinten. De vannak olyan időszakok, mikor kicsit gyakrabban, amikor épp van olyan téma, a mit megvitatunk egymással. Az egyik például most jött össze egy lánnyal, és végig segítettem neki. Párom tud erről, nem bánja, mert bízik bennem, és nem is csalnám meg soha. =)
2012. ápr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!