Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Chrono Crusade c. anime...

A Chrono Crusade c. anime sorozat csak lányoknak való?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem feltétlenül.

Bár szerintem egy nagy zagyvaság.

Az Animaxen romantikusnak reklámozzák, de én inkább abba a típusba sorolnám, mint a Bleach, meg a Yu Yu Hakuso, bár kevésbé harcközpontú

2009. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,lehetetlen hogy lányoknak rajzolták volna a sokszor kivillanó csinos apácacsajcombokat xd
2009. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm :D Csak mert néztem a Chrono Crusade-t videoplayeren és valaki azt írta kommentként, hogy nem vagyok fiú, ez apukám felhasználója! Aztán onnan gondoltam :D Köszönöm még egyszer :)
2009. szept. 21. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
ez egy shounen (sónen), ami azt jelenti, hogy kifejezetten fiúknak készült.
2009. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

sztem nem,

pláne a manga XD ott vannak olyan részek,amik kifejezetten fiúknak szólnak :P

2010. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem Shounen, de nem is Shoujo. Fantasy, dráma, és horror. Egyébként szerintem nincs olyan, amit csak lányok nézhetnek. Persze a Shoujo azt jelenti, hogy elsősorban lányoknak készítették, de a fiúk még jobban szeretik a Shoujo-t. :D Sőt, még egy meleg témájú film sem feltétlenül csak melegeknek és lányoknak való, bárkit megérinthet.
2011. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!