Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anime rajongok! Melyik sorozat...

Iccy kérdése:

Anime rajongok! Melyik sorozat ez?

Figyelt kérdés
Hétfőnként 9-10 óra körül néztem egy sorozatot az Animax-en és nem tudom hogy mi a címe. Arról szólt hogy volt 2 lány és 2 fiú és ilyen rejtélyes dolgok után nyomoztak kicsit olyan mint a scooby doo csak durvább változatban.Ha nem biztosan tudjátok hogy mi ez a sorozat akkor is írjatok címet lécci.
2011. júl. 10. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
spiral? csak egy tipp...
2011. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
conan a detektív??
2011. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a Conan lesz. Nagyon szar a grafika...
2011. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem a conan az tuti
2011. júl. 10. 23:43
 5/10 A kérdező kommentje:
amit én néztem az szellemes misztikus cuccos volt
2011. júl. 10. 23:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Soul Eater?
2011. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy részre emlékszem az volt benne hogy az iskolába ahova ezek a tinik járnak ( 2lány 2 fiú ) ott voltak az iskolának nyulai és ott volt egy lány aki gondozta őket ,de a kedvenc nyula meghalt a lány meg feltámasztotta de valamit rosszul csinált és a nyúl reggel rendes volt de este gyilkolt és a többi nyulat is megölte és azokat is felélesztette a lány és azokból is szörnyek lettek és megprobálták ezek a gyerekek megprobáltak rájönni hogy mi történt és megpróbáltak megállítani a nyulakat.De nem biztos hogy pont igy van de én ennyire emlékszem:P meg volt egy másik rész aminek valami olyasmi lehet a címe hogy A vörös tó titka vagy piros tó nem tudom csak annyit tudok hogy volt benne egy tó ami piros volt és egy szellem kislány miatt volt piros.
2011. júl. 11. 00:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Hű akkor ez nem a Soul. :D

Ez mostanában megy az Animaxon?

2011. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megvan megvan rájöttem! :D

Bújj,bújj szellem!

2011. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A bújj bújj szellem az! :D ezer köszi, nagyon szépen köszönöm!
2011. júl. 11. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!