Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megszólalásig...

Mit tennél ha megszólalásig hasonlítanál egy ismert emberre, és naponta beszólogatnak, bámulnak, leszólítanak az utcán, és mindenfelé, amerre látnak?

Figyelt kérdés
Már nagyon nagyon elegem van.
2013. ápr. 6. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nem fogom megkerdezni, hogu kire hasonlitasz, mert mindenki ezt fogja kerdezni toled
2013. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megváltoztatnám a külsőm picit.
2013. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon hasonlítanék, akkor felkeresném azt, akire hasonlítok, hátha tud használni valamire (attól függ, ki az illető)

Ha csak kicsit hasonlítanék, akkor megváltoztatnám a megjelenésemet, amennyire tudom.

2013. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nagyon hasonlítok, mint az ikrek. Eddig nyugtom volt, de mióta megy a sorozat, kb. 2 nónapja, azóta pokol az életem.

2013. ápr. 6. 23:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Kire hasonlítasz?

Új hajszín, fazon, más öltözködés, odafigyelnék, hogy a gesztusaink se hasonlítsanak.

2013. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

VV, vagy Budapest Anikó, kinek hogy tetszik.

Szőkére nem festethetem a hajam, mert nem tetszik, és nem is áll jól. Hiába világosabb a hajam, és rövidebb is, és a szemem Nekem szürkés-kék, az arcunk tök egyforma. Az alakunk nem annyira, de az emberek ezt nem figyelik annyira, csak az arcot. Már a VV alatt kezdődött a kálváriám, de egy kicsit alább hagyott utána, igaz hogy mindig nagyon megnéznek, meg beszélgetni akarnak Velem, de most hogy megy ez a sorozat, még le is köpnek. Visszanéztem az utolsó pár részt, már értem miért, eddig nem tudtam.

2013. ápr. 7. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Készíttess egy "Nem vagyok VV/BP Anikó" feliratú pólót.

2013. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a jó a tanácsot!:)

Pedig jóval idősebb vagyok Tőle, férjnél is vagyok, gyerekünk sajnos nincs. Öcsém pici gyerekeivel mikor szoktam sétálni, vagy játszó térre menni, akkor is beszólnak, hogy "na, mi van, kisgyerekekkel akarsz jópofizni?" Röhej már. Családom, ismerősök azt mondják ne foglalkozzak vele, de mostanában már le is köpködnek az emberek, meg hangosan kiabálnak utánam.

2013. ápr. 7. 12:38
 9/9 anonim válasza:
Küldenél képet? Légyszi :))
2013. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!