Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nálatok otthon megy-e fűtés...

Nálatok otthon megy-e fűtés most így április 8-án?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Még igen. Igaz, saját házam van.
2013. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos még igen.
2013. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zabmester ***** válasza:
Megy, sajnos. Bár most, hogy csak én vagyok itthon, csak itt megy, ahol én tartózkodom, a többiben elzártam. De amúgy sajna még muszáj fűteni, nálunk alapból is hideg a lakás, hiába lakunk a negyediken, középen, ahol elvileg "körbe vagyunk fűtve", kezdem azt érezni, hogy ebben a házban rajtunk kívül nem fűt senki.
2013. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen még megy. Távfűtésünk van, de a gondnokunk mondta hogy egyenlőre még marad, csak akkor záratja majd el, ha már tartós meleg lesz nappal.

Itt azért kell még a fűtés mert ez a háztömb elég régi, szigetelése kb 0 a nyílászárók sem a legjobbak már. És inkább fizetem még ezt minthogy villannyal fűtsek, mert éjjel nagyon hideg szokott lenni, mert akkor nem fűtenek, és így is két takarót kell hazsnáljak, nappal meg nem a legjobb, az idő sem, mert takart helyen van a lakás, nap nem nagyon éri.

2013. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Még megy,és egy darabig menni is fog.Épp elég,hogy a fehérnemű boltban a kínai szomszéd miatt alig megy, és téli dzsekiben ülök, nem fogok otthon is fázni.
2013. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, kell a fűtés. tavasszal jobban hiányzik a meleg a lakásban, könnyebb megfázni.


...már valamit mutatott a napocska..

2013. ápr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!