Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret vagy nem? A párommal...

Szeret vagy nem? A párommal elég nagy a korkülönbség köztünk és rengeteget dolgozik saját vállalkozása van! Mióta megmondta otthon az anyjának és a gyerekeinek hogy kisbabát várunk (ennek 5hónapja, április elejére vok kiirva) megromlott a viszonyunk!

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret de szinte semmit nem tesz azért hogy összeköltözhessünk (azt is mondja nincs pénzgondja vagy csak lehet nem meri elmondani mert férfi? ! ) és hogy én érezzem a szeretetét! Vajon a családja beszéli tele a fejét vagy tényleg kiszeretett belőlem? Elhagyjam? Mert én nem tudnék úgy egy fedél alatt élni hogy ő nem szeret! Vagy ez csak egy állapot? Amióta látszik a pocakom semmi nincs köztünk max.1-2 csók és puszik! Mit tegyek?
2009. febr. 22. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

csak magatokkal foglalkozz!!!!!

az állítólagos párodat pedig kerüldd el jó messzire!!!

anyámasszony katonája...nem a saját jövöője a fontos hanem az,hogy az anyja mit mondd??!!!GÁZ!!!!

ha jól értem már elvált? ezen sem csodálkozom a leírtak után...

sok sikert neked a babához!!!és csak magatokkal foglalkozz!!!!!

2009. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg furcsa.Babát vársz tölle,anyagiak terén nincs probléma,szerintem adott a lehetöség hogy oda költözz hozzá vagy külön össze költözzetek.Szerintem probáld meg,hogy leülsz vele és beszéld meg,hogy ez neked nem jó mit szeretnél.Legalább amióta babát vársz tölle,anyagilag támogat?Orvos,a babának dolgok,és ha meg lesz az a baba fog is támogatni?!Üljetek le,ezek fontos kérdések,hiszen nem a ti jövötökröl van szó hanem egy gyerekéé.
2009. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még semmiféle képpen ne hagyd el. Üljetek le, és beszélgessetek egy nagyot. Mond el neki, hogy ez így neked nem jó, hisz babát vársz, és szeretnéd ha apukája lenne, ha együtt élnétek addigra. Ha anyagi problémák állnak ennek útjában, akkor neked elmondhatja nyugodtan. Viszont úgy gondolom ha a legkevésbé sem változik, akkor csak is kettőtökre koncentrálj, bizonyára van aki segítsen. Ha nem érzed úgy, hogy számíthatsz az apukára, akkor ne bútorozz vele össze, mert csak többet árt mint használ!
2009. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze támogat anyagilag és aggódik a baba miatt is mi lesz vele ha ő már "nem lesz" mert nem fiatal! A lakásfelújitást már akkor elkeztük amikor még nem voltam terhes csak azóta sok gond merült fel(család és munka terén),de már nem sok hiányzik már csak bekéne rakosgatni a bútorokat!Nem tudom.
2009. febr. 22. 11:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Leültünk már beszéltünk a költözésről mondta hogy tudja hogy nagyon kéne csinálni de nincs rá ideje reggel 8tól este 10ig dolgozik meg mindig közbe jött valami(pl.anyja felakosztotta magát de megmentették,sok százezret kikellett fizetni a vállalkozás miatt)És persze ezek a dolgok mind hétvégén meg amikor elterveztük hogy csináljuk a házat!Most meg elhagyta a lakáskulcsot stb.Sajnos én egyedül vagyok és senkire nem számithatok!
2009. febr. 22. 11:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat,azért sokat segit más emberek véleménye!Aranyosak vagytok!:)
2009. febr. 22. 11:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Bar nem ismerem a teljes sztorit , mint ahogyan senki sem ,erert csak a leirtak alapjan gondolom igy.

Irtad, hogy felakasztotta magat az anyja, azert ez nagyon durva , meg a legerzeketlenebb embert is megviseli.Meg azt is eltudom kepzelni , hogy a leendo anyosod direkt csinalta azt, azert , mert a parod veled ossze akar koltozni . Honnan tudod , lehet , hogy minden nap ertetek harcol , az anyjaval szemben !

De ez csak eszembe jutott , lehet , hogy egyaltalan nincs igy. De egy ongyilkossagot a legvegso elkeseredesben csinalhat valaki. Ha nincsen anyagi problema, csak ez lehet a hatterben...

Szerintem adj meg egy kis idot neki. Hamarosan anya leszel, foglalkozz magatokkal , legyen neketek jo. Elvezdd az anyasag oromeit , remelhetoleg nyarig sikerul osszekoltoznotok es akkor eltudod donteni , hogy mi legyan veletek. De most barmilyen dontes elott szerintem beszelj vele. Az osszekoltozessel lehetoleg tobb idot lesztek egyutt akkor sokminden kiderul.

Sok boldogsagot a babaval! :)

2009. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

El ne hagyd szerintem ebben a nagy problemaban, amit az anyja csinal. Felakasztja magat, de megmentik. Nem egyszeru eset. Igaz, hogy terhes vagy, de a parod is egy ember, neki is vannak erzelmei (nem tudom milyen viszonyban van az anyukajaval)es nem tepheti magat szet. Legyen veled is 100 %-ig kedves, segitokesz...stb. de kozben a csaladja masik fele is nyomja. Te kibirnad ezt a nagy stresszt??? Te hogyan tudnal helytallni??? Te lennel annyira eros, hogy mindenhol 100%-ig ott legyel???

Gondolkozz el, azok alapjan amit leirtal, ne hagyd el, nyilvan felelosseget erez irantatok, hiszen mar koltoznetek, de...Mindig jon a de...

Szeret titeket, es remelem hamarosan megoldodik minden.

Legyel vele nagyon turelmes, es tamogasd te is ot, ne csak az o tamogatasat vard el.

2009. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát igen,az anyja mégcsak találkozni se akar velem,kinem állhat mert elveszem a fiacskáját!Én nagyon szeretem a páromat csak nekem se könnyü,próbálok türelmes és megértő lenni,de ahol most élek az se egyszerű!Apám alkesz és folyton kötözködik,volt már hogy összeverekedtünk,anyukám meghalt autóbalesetben...Ha nyugodt környezetbe kerülnék lehet több türelmem lenne és világosabbá válnának a dolgok,de igy már én se birom.Azért kitartok ameddig tudok!

Köszönöm a válaszokat!:)

2009. febr. 22. 14:21
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

nekem hasonló volt( öngyilkosság azért nem), most 8 hos a kicis és összeköltöztünk, de jobb lenne külön. ne menj vele egy fedél alá, fel fogsz örlődni abban, hoyg ő nem tud dönteni a szerettei közt. jobb a hétvégi kapcsolat . ha anyagilag támogat, akkor nem kell félned, azt meg fogja adni és hétvégén legalább veled lesz, inkább mint mindne nap csak úgy tessék lássék, én így vagyok. ha ebbe lehetőségem lett volna belelátni csak öt percre is, hoyg milyen lesz, maradok otthon. már mindegy.

legalább neked ne legyen az.

ha él az anyukád és ő téged segít, el ne menj mellőle, mert más sose fog úgy szeretni.én már tudom.

2009. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!